کاندوم ساگامی چیست ؟

اگر به دنبال یک کاندوم فوق نازک و لذت بخش هستید این مقاله از همسرتایم درباره کاندوم ژاپنی ساگامی نوشته شده است.

  1. ساگامی 0.01

کاندوم ساگامی این نازک ترین کاندوم جهان است – از نظر فنی در ضخامت آن 0.018 میلی متر است، اما همچنان محافظت و پوشش کامل را ارائه می دهد.

این خیلی تنگ و آسان بود که بتوان آن را در راه اشتباه قرار داد. اگر مراقب نباشید می توانید دختر خود را باردار کنید. برای مردانی که به کمک دائمی نیاز دارند، شاید به اندازه کافی خوب باشد، اما اگر بزرگ‌تر هستید یا راحتی بیشتری می‌خواهید، شاید یک برند متفاوت بهتر باشد.

 

حتماً می‌خواهید از مقداری روان‌کننده اضافی با این‌ها استفاده کنید. آنها از روغن روغنی هستند، اما به نظر نمی رسد ماندگاری داشته باشد. من می دانم که آنها واقعاً نازک هستند و این باعث می شود احساس خوبی داشته باشند، اما قبل از اینکه کمی روغن اضافه کنیم، احساس می کردم که قرار است شکسته شود.

 

 

این کاندوم ها با یک روان کننده ملایم و غیر گرم کننده در قسمت بیرونی پوشیده شده اند.

در همه جا فقط کاندوم سایز متوسط ​​هستند، اما به نوعی از نظر کیفیت واقعاً ارزان بودند. اگر از کاندوم طعم دار استفاده می کنید، از این مارک استفاده نکنید. آنها واقعا بوی لاتکس می دهند و روان کننده به نوعی چسبنده بود.

 

از اینکه زمان ارزشمندتان را به مطالعه این مقاله از همسرتایم اختصاص دادید، بی نهایت سپاسگزاریم.

 

منبع :

https://www.walmart.com/ip/ultra-thin-Sagami-Original-001-1-PACK-5-COUNT-0-01mm-Condoms-from-Japan-4974234619245/153451749