[ad_1]

for مراسم تغییر مأموریت رئیس اجرایی ارتش های سیزدهم و چهاردهم

کانگ پیل سو ، رئیس جدید ارتش ، گفت: “من تمام تلاش خود را برای حفظ وفاداری خود به ارتش و مأموریت داده شده انجام خواهم داد تا فرمانده بتواند با پایداری بر سربازان فرماندهی کند.”

به گفته ارتش ، در مراسم تغییر مأموریت مدیرعامل ارتش سیزدهم و چهاردهم که دیروز (21 ام) در دانشگاه Gyeryong ، Chungcheongnam-do برگزار شد ، مدیر عامل جدید کانگ بر این نگرش تأکید کرد که اگر اصول اولیه درست باشد ، راهی پیش رو وجود دارد ” .

این امر به دلیل افتتاح رئیس ستاد ارتش ، بالاترین واحد ارتش قابل توجه است ، در حالی که اخیراً روسای برخی از واحدهای ارتش شکایتی را به کمیسیون ملی حقوق بشر ارتش ارائه دادند و ادعا کردند رئیس ستاد حقوق اخلاقی را نقض کرد.

پیش از این ، برخی از سران ارتش در 24 دسامبر سال گذشته شکایتی را به کمیسیون حقوق بشر ارائه دادند و گفتند که رئیس ستاد ارتش نام یانگ شین بیانیه ای را به این منظور بیان کرد که “دستورالعمل های افسر طبیعی است”.

مشهور است که آنها اصرار دارند که “آقای نام با بیان این که در حقوق اخلاقی خود نقض شده است:” شما نباید مشکلی را در دستورالعمل های افسر جوان بپذیرید. اگر از ناموس خود استفاده می کنید ، باید سپاسگزار باشید.

در پاسخ ، ارتش توضیح داد که “هدف و هدف بیانیه توسط” موقعیت “تحریف شده است” ، و وزارت دفاع گفت که این نقش های افسران و درجه داران را از طریق بحث های اخیر با هر ارتش به وضوح تعیین می کند.

در همین حال ، رئیس اجرایی کانگ ، که پس از خدمت به عنوان سرباز در لشکر 6 در آوریل 1992 به عنوان گروهبان منصوب شد ، بیش از 30 سال در جبهه جبهه مرکزی خدمت کرده است ، از جمله به عنوان گردان تیپ Chosan ، مدیر ارشد تیپ و مدیر اجرایی بخش.

چای سیک کیم ، رئیس اجرایی ارتش سیزدهم ، به سمت یک پژوهشگر سیاسی در NCO منتقل شد.

(عکس = با مجوز از ارتش ، Yonhap News)

[ad_2]