[ad_1]

رئیس جمهور مون جائه این پس از پیام تبریک به بایدن ، رئیس جمهور مون تأکید کرد که وی برای صلح در شبه جزیره کره به همکاری خود با دولت بایدن ادامه خواهد داد و در آینده نزدیک جلسه ای با وی دیدار خواهد کرد.

[문재인 대통령 (22개월 만에 국가안전보장회의 주재) : 한반도 평화 프로세스는 선택이 아니라 반드시 가야만 하는 길입니다. 우리 정부에 주어진 마지막 1년이라는 각오로 임해주기 바랍니다.]

همچنین این احتمال وجود دارد که اگر وزیر امور خارجه اوی یونگ اویونگ به طور رسمی به عنوان وزیر منصوب شود ، او دیر یا زود به آمریکا می رود تا در اسرع وقت اجلاس کره و آمریکا را به پایان برساند. مسائل زیادی وجود دارد که باید بین ما و ایالات متحده حل شود ، از جمله این مسئله در شبه جزیره کره.

خبرنگار کیم هی یونگ به این قسمت اشاره کرد.

<기자>

سفر دریایی مورد انتظار ، مذاکرات تقسیم هزینه های دفاعی USFK است که بیش از یک سال است در جریان است.

حال و هوا بسیار متفاوت از روزهای ترامپ است ، زمانی که 5 میلیارد دلار افزایش تقاضا می شد و فشار خروج نیروهای آمریکایی به کره وجود داشت.

رئیس جمهور بایدن گفت: “من کره را سیاه نمایی نمی کنم” زمانی که وی کاندیدای ریاست جمهوری بود و آستین نامزد وزیر دفاع نیز گفت: “ما مذاکرات مربوط به تسویه حساب زودهنگام هزینه های دفاع را ادامه خواهیم داد.”

مسئله آموزش ترکیبی ROK-US و انتقال آن به کنترل عملیاتی در طول جنگ کمی مبهم است.

ما در پاسخ به درخواست کره شمالی برای تعلیق آموزش توانسته ایم با ایالات متحده رایزنی کنیم ، اما هیگز نامزد وزیر دفاع امتیازات قابل توجهی را به کره شمالی به عنوان شرط تعلیق آموزش ارائه داده است.

دونگ آئه ته ، رئیس حزب نمایندگان دموکرات پیش بینی می کند برخی از تمرینات ائتلاف ، که ترامپ متوقف کرده بود ، از سر گرفته شود.

برخی تحلیلگران می گویند دولت بایدن ، كه چین را تحت كنترل خود در می آورد ، موضعی محافظه كارانه در مورد انتقال فوری OPCON اتخاذ خواهد كرد.

[박원곤/한동대 국제지역학과 교수 : (바이든 행정부도) 대중 견제를 중시하기 때문에 전작권을 갖고 있는 것이 오히려 더 유리하다는 전략적 판단을 할 가능성도 있다고 생각합니다.]

چشم اندازهای حل مسئله حقوق بشر در کره شمالی نامشخص است.

مجلس نمایندگان آمریکا متعهد شده است كه جلسه استماع دوجانبه قانون اسپری نظامی كره شمالی را كه اواخر سال گذشته توسط شورای ملی تصویب شد ، برگزار كند.

حزب دموکرات بایدن نیز در سیاست ریاست جمهوری خود گفت که رژیم کره شمالی را تحت فشار قرار می دهد تا جلوی نقض حقوق بشر را بگیرد.

(پوشش ویدئویی: Jeong Seong-hwa ، ویرایش ویدئو: Park Seon، CG: Lee Jun-ho، Jo Soo-in)

▶ درون ، “ادغام آمریکایی” … “بازسازی اتحاد” از خارج

▶ ترامپ 28 مقام دولتی را جریمه کرد … هشدار بایدن؟

[ad_2]