[ad_1]

امروز (نوزدهم) تأیید شد که نامزد پارک بوم گی فرزند خود را که در آستانه پایان دوره ابتدایی بود ، به عنوان رئیس آپارتمان در Daechi-dong ، Gangnam ، سئول ثبت کرده است.

قدرت مردم براساس اطلاعاتی که نماینده سو جین چو امروز از پارک نامزد دریافت کرد ، سرپرست خانوار در آپارتمان در Daechi-dong ، جایی که پارک زندگی می کند ، چندین بار تغییر کرده است.

در سال 2006 ، پارک کاندیداها به عنوان سرپرست خانوار ثبت شد ، اما در ژوئن همان سال همسرش جایگزین وی شد.

در فوریه 2007 ، مادر خانواده توسط مادر خانواده پارک جایگزین شد و از دسامبر همان سال تا فوریه 2008 ، پسر نامزد پارک به عنوان سرپرست خانوار ثبت شد.

نامزد پارک توضیح داد: “من در فوریه 2006 با خانواده ام به سئول آمدم به دلیل فرصت تصدی مسئولیت ، اما در ماه ژوئن تأیید شد که بازگشت به دفتر دولتی غیرممکن است ، بنابراین من به تنهایی به Daejeon رفتم تا به طور صادقانه کار کنم وکیل. ”

“انتخابات کنگره در سال 2007 در داژئون برگزار شد و همسرم برای کمک به آمادگی برای انتخابات به داژئون آمد.”

نامزد پارک اضافه کرد: “مادر شوهر من به دلیل شرایط شخصی در دسامبر 2007 فرصتی برای مهاجرت به داگو داشت. در آن زمان ، آپارتمان اجاره ای در Daechi-dong تا فوریه 2008 باقی مانده بود و Zhangnam-do باید آدرس خود را تا پایان سال حفظ کند. دبستان. ” .

نامزد پارک گفت که او مخفی منتقل نشده است.

در همین حال ، نماینده چو گفت که وكیل شین مو از شركت میونگ-یونگ ، یك شركت حقوقی كه 10 میلیون درآمد در تأسیس پارك در سال 2012 سرمایه گذاری كرد ، به عنوان عضوی از کمیسیون انتخابات داژئون خدمت می کند.

طبق اطلاعاتی که چو از کمیسیون انتخابات در داژئون دریافت کرده ، پارک توسط کاندید پیشنهاد می کند.

دوره مسئولیت کمیساری جدید از فوریه 2018 تا فوریه 2024 است.

در این زمینه ، نماینده چو استدلال کرد: “من کمک کردم اما درگیر نشدم ، بنابراین ارتباط با میونگ یونگ یکی پس از دیگری آشکار می شود.”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]