[ad_1]

همزمان با تشدید اسناد حمله مخالفان به نیروگاه هسته ای کره شمالی ، رئیس جمهور مون جه این نیز مستقیماً از حزب مخالف انتقاد کرد و گفت: “من تقابل را با سیاست مانند دوران باستان تشویق می کنم.”

قدرت مردم خواستار تحقیق از شورای ملی شد و حزب دموکرات آن را رد کرد.

این خبرنگار یونگ کیونگ یون است.

<기자>

موضع رئیس جمهور مون جائه این در مورد اختلافات در مورد ساخت نیروگاه هسته ای در کره شمالی امروز (اول) در جلسه روسا و مشاوران اعلام می شود.

[문재인 대통령 : 가뜩이나 민생이 어려운 상황에서, 버려야 할 구시대의 유물 같은 정치로 대립을 부추기며 정치를 후퇴시키지 말기 바랍니다.]

اشاره مستقیمی به نیروگاه هسته ای کره شمالی نشده بود ، اما در حالی که مخالفت مخالفان ادامه می داد که دولت در تلاش برای ساخت نیروگاه هسته ای در کره شمالی است ، رئیس جمهور مون مستقیماً با آن مخالفت کرد.

وی اظهار امیدواری کرد که این سیاست به سیاستی تبدیل شود که با سیاست های بهتری رقابت و همکاری کند.

پیش از این ، یک مقام ارشد کاخ آبی از استدلال مخالفان به عنوان “نقض سیاسی و نظریه رنگ” انتقاد کرده و گفته بود که “این تحریک مضحکی برای مردم است. وی همچنین اظهار داشت که این سخنی غیرمسئولانه است” و این یک ادعای حقوقی عمدی است.

در شورای ملی اما نبرد امروز نیز ادامه داشت.

نیروی هوایی جو هو یانگ ، رهبر حزب حاکم و مخالفان ، در جلسه منظم شورای ملی خواستار بررسی سو susp ظن ساخت نیروگاه هسته ای کره شمالی شد.

در پاسخ ، کیم تن نوون ، رهبر حزب دموکرات ، بلافاصله مخالفت خود را ابراز کرد و گفت: این پروژه ای است که قبلاً توسط دولت به تفصیل روشن شده بود و عقل سلیم نمی توانست آن را تشویق کند.

[ad_2]