[ad_1]

رئیس جمهور مون جائه این اظهار داشت: “من امیدوارم که وزارت SME و سایر وزارتخانه های مرتبط و دولت حزب بتوانند طرحی را برای ایجاد نهادی برای جبران خسارات در محدوده مشخصی که می تواند از طریق مالی برای صاحبان مشاغل کوچک تأمین شود ، بررسی کنند. “شاغلانی که تجارت آنها با اقدامات قرنطینه ای محدود شده یا ممنوع است” ، گفتم.

پرزیدنت مون در گزارشی از طرف وزارت بهداشت و رفاه ، وزارت بهداشت غذا و دارو و اداره بیماری های کره ای که امروز (25 ام) در کاخ آبی برگزار شد ، گفت: ویروس کرونا به مدت طولانی مشکلات مشاغل کوچک و مشاغل آزاد را افزایش می دهد .

پرزیدنت مون همچنین گفت: “اگر سال گذشته زمان محافظت در برابر ویروس ها از طریق فاصله اجتماعی بود ، از این پس زمان حمله متقابل از طریق واکسن ها و درمان ها خواهد بود.”

وی گفت: “ما حداكثر تا ماه نوامبر قادر به ایجاد مصونیت جمعی خواهیم بود.” – به حمل و نقل ، نگهداری و توزیع توجه ویژه ای داشته باشید و از قبل با دقت آماده سازی کنید تا مردم بتوانند واکسیناسیون را در یک روز مشخص و بدون انتظار در صف طولانی دریافت کنند. امیدوارم این کار را بکنید ”

وی افزود: به تجربه کشورهای دیگر اعتماد کنید و تا آنجا که ممکن است از عوارض جانبی جلوگیری کنید.

رئیس جمهور مون گفت: “به طور خاص ، ما باید تقویت شبکه های ایمنی در مراقبت ، بهداشت و مراقبت های پزشکی را در رابطه با سیاست های کمک اجتماعی تسریع کنیم. برای اطمینان از حقوق اساسی و مراقبت از کودکان ، از کودکان آزار دیده است. لطفا بیشتر مراقب باشید ”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]