[ad_1]

حسن روحانی

سرویس سیاسی یکتاپرس دقایقی پیش سرانجام انتظارات به پایان رسید و دولت اصلاح طلب حسن روحانی با تأیید سید ابراهیم رئیسی از مقام معظم رهبری رسما پایان یافت! حکومتی که به مدت 8 سال با ضعف حاکمیت ، بی برنامگی و بی تدبیری ، با اتخاذ سیاستهای غلط ، خسارات زیادی به کشور در زمینه های مختلف ، به ویژه در حوزه اقتصادی وارد می کند! دولتی که تا آخرین لحظات عمر خود به دلیل بد حکومتداری و بی تدبیری رنج های زیادی را برای مردم به دنبال دارد ، دولتی که رئیس جمهورش حتی در آخرین شب حضورش در رأس دستگاه اجرایی کشور دست از دروغ و فرافکنی بر نمی دارد. دستگاه!

بر این اساس ، متن فرمان اجرایی که صبح امروز (سه شنبه ، 5/5/1400) طی مراسمی در حسین توسط امام خمینی (رحمه الله) به رئیس جمهور تازه منتخب تحویل داده شد ، به شرح زیر است:

به نام خدا

و الحمدلله ، پروردگار عالمیان ، و درود خدا بر علی محمد و خاندان پاکش ، بقیه خدا بر روی زمین.

از خداوند متعال بخاطر لطف و عنایت او تشکر می کنم که باعث شد ایران در آزمون سیاسی و اجتماعی انتخابات دوباره افتخار آفرین شود و ملت بزرگ در شرایط پیچیده و سخت با حضور معنادار و شریف خود بر رای مردم بر کشور حاکم شد. امور وی عزم خود را برای پیروی از روشنگری انقلاب ، که راه عدالت ، پیشرفت ، آزادی و عزت است ، با انتخاب شخصیت محبوب و نجیب مانند حاکمیت و علم نشان داد و خود را به تقوا و خرد و سوابق درخشان حکومت آراسته بود. .

امروز میهن عزیز ما مشتاق خدمت و آماده جهش در همه زمینه ها است و نیازمند حکمرانی شایسته ، جهادی ، عاقلانه و شجاعانه است که بتواند توانایی های آشکار و پنهان ملت ، به ویژه جوانان را که بسیار فراتر از آن است ، بسیج کند. مشکلات.. تلاش سازنده انجام دهید ؛ رفع موانع تولید ؛ اجرای سیاست تقویت پول ملی و توانمندسازی قشر متوسط ​​و پایین جامعه که از مشکلات اقتصادی رنج می برند. مدیریت که با سیاست فرهنگی عاقلانه راه را برای اعتلای مادی و معنوی ملت ایران هموار کرده است ، باید حرکت کشور را به سمت موقعیت آبرومند خود تسریع بخشد.

اکنون به لطف مردم عزیز و پیروی از انتخاب آنها ، من به آقای سید ابراهیم رئیسی ، دانشمند فرزانه ، خستگی ناپذیر ، با تجربه و محبوب رای می دهم و وی را به عنوان رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران منصوب می کنم و خداوند متعال رحمت کند. به او. و من همکاران آنها را مسئول می دانم و به آنها یادآوری می کنم که رأی ملت و اجرای آن تا زمانی است که سیاست معمول آنها در پیروی از راه راست اسلام و انقلاب ادامه داشته باشد ، که به لطف خداوند چنین خواهد بود. انشاءالله.

و سلام بر پرستندگان صالح
سید علی خامنه ای
12 آگوست 1400

[ad_2]