[ad_1]

eds خبرخوان SBS & SBS Digital News Lab / RSS برای خواننده شخصی مجاز است. تولید مثل غیرمجاز به عنوان انتشار با فید ممنوع است.پیکسل آهنگ

news برنامه اخبار SBS را بارگیری کنید

Lab SBS & SBS Digital News Lab: کپی برداری و توزیع غیر مجاز ممنوع است

علاوه بر این ، در حالی که رهبری حزب دموکرات امروز (بیست و نهم) از بوسان دیدار کرد ، بحث و گفتگو درباره اظهارات جلسه شورای عالی که صبح امروز برگزار شد ، ایجاد شد.

نماینده پارک جی هو ، مسئول رئیس حزب دموکرات در بوسان ، امروز به شورای عالی گفت: “من متاسفم که بسیاری از مردم بوسان Chosun و کانال A را به اندازه ای تماشا می کنند که نگران کشور هستند.

پیش از این ، پارک کنگره گفت: “قدرت مردم 28 سال تمام دولت ها را در بوسان نگه داشته است.” وی خاطرنشان کرد: “(در همین حال ، بوسان در مسیر انحطاط بوده است.)

وی ادامه داد: “طی سه سال گذشته (حزب دموکرات) نه تنها مشکل گادئوکدو بلکه مشکل نمایشگاه و همچنین مشکل بندر شمال را حل کرده است.”

محتوای بحث برانگیز ناشی از سخنان بعدی است و وقتی انتقاد از “آیا فکر می کنید شهروندان بوسان رقت انگیز هستند؟” ، نماینده پارک با ارسال پستی در فیس بوک از او عذرخواهی کرد.

نماینده پارک گفت ، “افراد زیادی در بوسان از طریق رسانه های محافظه کار نگران کشور هستند و من اظهارات تصفیه نشده ای را مطرح کردم که من رقت انگیز هستم. از شهروندان عذرخواهی می کنم.”

(عکس = اخبار Yonhap)

articles مقالات بیشتر توسط خبرنگار کانگ مین وو

the مقاله اصلی SBS را ببینید

news برنامه اخبار SBS را بارگیری کنید

آزمایشگاه اخبار دیجیتال SBS & SBS: کپی و توزیع غیر مجاز ممنوع است

[ad_2]