[ad_1]

وزیر سابق پارک کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​یانگ سان ، که نامزد انتخابات زودهنگام شهردار سئول است ، اعتراف کرد ، “زمان هایی بود که من از رئیس جمهور مون جه این در دلم می گرفتم.”

وزیر پیشین پارک دیروز (پنجم) در پاسخ به س aال مجری برنامه ، در پاسخ به اینکه او واقعاً چگونه است ، گفت که او شنیده است که هنگام حضور در Chosun’News 9 ‘رابطه ناخوشایندی با رئیس جمهور مون جائه این داشته است.

دبیر سابق پارک گفت او “مسئول آموزش رئیس جمهور از ابتدا تا انتهای انتخابات ریاست جمهوری 2012 و 2017 بود.” “پس از انتخابات ریاست جمهوری 2012 ، مواردی احساس ناامیدی می کردم زیرا نظرات من به خوبی منعکس نشده است. “او گفت.

وی سپس خود را برجسته کرد “اما در میان نامزدهای فعلی ، تنها عضو اداری باتجربه شورای دولتی که مسئولیت مدیریت ایالتی را بر عهده داشت ، رئیس جمهور مون را تکمیل می کرد.”

وزیر سابق پارک همچنین نظرات خود را در مورد استدلال اینکه حزب دموکرات نباید به عنوان شهردار سئول-بوسان کاندید شود ابراز داشت.

برخی معتقدند كه نامزد كردن نامزد برای حزب دموكرات نامناسب است ، زیرا انتخابات شهردار سئول و بوسان در صورت سوisc رفتار جنسی بین شهردار فقید پارک وون و شهردار سابق بوسان و ژئو دون برگزار شد.

در پاسخ ، وزیر سابق پارک خوش شانس بود و گفت: “بسیاری از زنان در سئول زندگی می کنند ، گویی در حالی که قلبشان را صدمه می زدند ، هنگام کار در سئول هیچ اتفاقی نیفتاده است.”

وی گفت: زندگی برای زنان با چنین زخم هایی بسیار تنها و دردناک است. “من فکر می کنم انتخاب اولین زن می تواند امید و رویاهایی به چنین زنانی بدهد.”

وزیر سابق پارک در مورد وحدت نامزدهای کل گذرنامه ، مانند ادغام با نامزدهای حزب دموکراتیک آزاد ، از موافقت وی گفت.

وی همچنین افزود: فکر می کنم هرچه بحث درباره بحث زودتر انجام شود ، بهتر است.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]