[ad_1]

جوانترین عضو بیست و یکمین شورای ملی در شورای ملی ، نماینده حزب عدالت ، ریو هو جونگ ، مورد سوicion ظن قرار گرفت که وی به طور ناعادلانه وزیر همراه خود را اخراج کرده است. سخنگوی ریو هو جونگ گفت که وی به دلیل مشکلات تجاری اخراج شده است و گفت که درمورد شخصی که اولین سو spread ظن را منتشر کرد اقدامات قانونی را آغاز خواهد کرد. این مناقشات در حالی افزایش یافته است که دبیر سابق ، که از کار برکنار شد ، و مشاوران مخالفت از ریو انتقاد کردند.

این هان سه هیون است

<기자>

موضوعی که نماینده ریو هو جونگ در کنفرانس مطبوعاتی بر آن تأکید کرد این بود که این اخراج ناعادلانه نبود.

آقای مو کیم ، دستیار وزیر ، گفت که این امر به دلیل ملاحظات کاری ، مانند تأخیرهای مکرر و اختلال در ترافیک 12 بار در سه ماه ، اجتناب ناپذیر است.

[류호정/정의당 의원 : 주행 중 SNS에 글을 쓰고 채팅을 합니다. 너무 자주 졸아 제가 직접 깨워야 할 만큼 안전의 위협을 느꼈습니다.]

نماینده ریو گفت که وی از دبیر سابق کیم در برابر کمیته مرکزی حزب که کمیته انضباطی حزب است شکایت خواهد کرد و عضوی از حزب که ابتدا جنجال را “اخراج غیر صادقانه” در شبکه های اجتماعی اعلام کرد برای افترا شکایت خواهد کرد.

وزیر پیشین کیم بلافاصله آن را انکار کرد.

وی گفت که هرگز برای جبران خسارت یا اسکان پول نخواسته و فقط در مورد حقوق کارگران و حقوق بشر صحبت کرده است.

شورای پشتیبانی قدرت مردم همچنین اشاره کرد که به یک مادر سه فرزند منشی سخت داده شده است و این “باند جدید چیزهای ناشناخته” است.

کمیته فعلی حزب عدالت قصد دارد بررسی کند که آیا رفتار ناعادلانه ای از سوی مجمع ریو مانند عدم رعایت دوره استراحت ، همراه با ادعاهای ریو علیه وزیر امور خارجه کیم وجود دارد.

پس از عدم نامزدی پس از نمایندگان حزب “جنایات جنسی” ، جنجال برکنار شدن دبیر ، “مشکل کار” ، مسیر حزب لیبرال با تکرار اخبار بد اشتباه گرفته می شود.

(پوشش ویدئو: یونگ سانگ بو ، ویرایش ویدئو: کیم جونگ می)

[ad_2]