[ad_1]

هوانگ گیو آن ، رئیس سابق حزب برای ادغام آینده (قدرت فعلی مردم) ، گفت که او “از قبل نمی دانست” از وجود چوی سئو وون (که قبلا به چوی سون سیل تغییر نام داده بود) ، که تبعیض آمیز بود در برابر رئیس جمهور سابق پارک گئون هی هنگام نخست وزیری.هوانگ در مورد انتقاداتی که “من یک گناهکار هستم” در کتاب مکالمات با خبرنگار ویژه دائمی سابق کیم وو سئوک ، دریافت شده توسط Yonhap News قبل از انتشار امروز (5) ، گفت: “مانند اکثر افراد در خانه آبی” من همچنین آن را از طریق جیراشی (یک مجله خبری خصوصی) یا از طریق گزارش رسانه ها می دانستم. ”

در همان زمان ، وی نظریه مسئولیت را رد کرد و گفت: “من فکر می کنم نخست وزیر کسی است که امور دولتی را انجام می دهد ، نه شخصی که رئیس جمهور را اداره می کند. من نمی توانم بیشتر در مورد زندگی شخصی او بدانم.”

وی همچنین افزود: به استثنای شورای دولت ، من هر ماه فقط یک بار با رئیس جمهور سابق پارک ارتباط تجاری داشتم.

وی در مورد دادستان کل یون سوک یول ، موفقیت “سیاستمدار یون سوک یول” را پیش بینی کرد و گفت: “هیچ سیاستمدار بومی وجود ندارد. حتی بدون تجربه سیاسی نیز می توان با تمایل بر آن فائق آمد. ”

وی همچنین از وی به عنوان “مردی که می خواهد از عدالت دفاع کند” و “مردی با منبر” تعریف و تمجید کرد و گفت: امیدوارم مردم از شما حمایت کنند.

وی در پاسخ به این س ifال که آیا یون در صورت داشتن مشکلی کمک خواهد کرد ، گفت: “البته.”

مدیر عامل سابق هوانگ گفت: “من فکر می کنم هر رئیس جمهور نقش و اعتبار خاص خود را دارد” و در مورد رئیس جمهور فقید Roo Mo Moon گفت: “مردی که برای ادغام تلاش زیادی کرده است.”

وی درباره رئیس جمهور مون جه این ، گفت: “او هنوز نمی داند.”

وی درباره کیم جونگ اون ، رئیس کمیته واکنش اضطراری ، که ریاست بورسیه عمومی را در جریان انتخابات عمومی 4:15 به عهده داشت ، گفت: “من پس از دعوت به ملاقات گوگی دونگ ، دو بار به خانه وی رفتم.”

در مورد جنجال بر سر جنجال که یک روز قبل از آغاز اعتصاب غذا ، از او خواسته شد پایان توافق نامه کره و ژاپن در مورد حفاظت از اطلاعات نظامی (GSOMIA) را در نوامبر 2019 پس بگیرد. به من گفته شد که آماده باش ، اما بعد از اعتصاب غذا ، من چیزی جز آب نخوردم و FM را دنبال کردم. ”

وی گفت: “من با تصمیم کشور برای نجات جان خود را به خطر انداختم.”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]