[ad_1]

مصاحبه ویدیویی با معاون فرمانده USFK اسکات فلرز

معاون فرمانده USFK اسکات فلرس نشان داد که نیروی فضایی ایالات متحده در پایگاه نیروی هوایی اوسان در حال خدمت است.

به گفته USFK ، جانشین فرمانده فلیرس در مصاحبه ویدیویی که توسط انجمن نیروی هوایی ایالات متحده در تاریخ سوم برگزار شد ، گفت كه “سربازان فضایی در پایگاه نیروی هوایی اوسان مشغول خدمت هستند” و “نیروی هوایی كره همچنین به ظاهر سربازان در فضا. لباس فرم در شبه جزیره کره. من انجام می دهم. ”

نیروهای نیروهای فضایی مستقر در پایگاه اوسان در مرکز عملیات هواپیمایی 607 کار می کنند که مسئولیت عملیات هواپیمایی ، فضایی و سایبری را بر عهده دارد.

جانشین فرمانده فلیرز گفت: “در مرکز عملیات هوایی 607 ، نیروهای فضایی ایالات متحده با نیروی هوایی RK و نیروی هوایی ایالات متحده به صورت 24 ساعته هر روز برای حفظ آمادگی برای” امشب “کار خواهند کرد (به این معنی که شما می توانم همین الان بجنگید). من کار می کنم. ”

وی گفت: در صورت اضطراری در شبه جزیره کره ، پنجمین نیروی هوایی ژاپن و یازدهمین نیروی هوایی آلاسکا مستقر می شوند.

فیلیپ هادسون ، مدیر اجرایی هفتمین نیروی هوایی آمریکا که با او صحبت کرد ، گفت که “هشت سرباز فضایی آمریکایی در شبه جزیره کره کار می کنند.”

پایگاه نیروی هوایی آمریکا در گونسان به تازگی از اولین رویداد اختصاصی نیروهای فضایی برای یک سرباز از نیروی هوایی خودمختار رونمایی کرده است.

نام رسمی نیروی فضایی ایالات متحده در سال 2019 تأسیس شد “نگهبانان” است که وظیفه اصلی آنها جلوگیری از تهدیدهای احتمالی امنیت در فضا است.

در همین حال ، جانشین فرمانده فلیرز که فرمانده هفتمین نیروی هوایی ایالات متحده نیز است ، گفت کره جنوبی 20 جنگنده اف -35 را عملیاتی می کند.

(عکس = عکس YouTube از نیروی هوایی ایالات متحده ، اخبار Yonhap)

[ad_2]