[ad_1]

وی به ظن اینکه دولت مون جائه این در تلاش است نیروگاه هسته ای در کره شمالی بسازد ، از “رئیس جمهور مون جائه این” خواست که به طور مستقیم پاسخ دهد.

سخنگوی کیم اون هی امروز (سی و یکم) در اظهار نظری گفت که “تنها کسی که می تواند در این شرایط مسئله را حل کند رئیس جمهور مون جه این است.”

سخنگوی کیم گفت: “نیروگاه هسته ای یک نیروگاه هسته ای برای کره شمالی است که پس از خروج از NPT (پیمان منع گسترش سلاح های هسته ای) تسلیحات هسته ای با هدف مردم ما را رها نخواهد کرد. ما پاسخ رئیس جمهور مون و روشن می خواهیم به مشکل. ”

وی در مورد توضیحات دولت و حزب حاکم مبنی بر اینکه این ماده برای بررسی ایده ها در وزارت تجارت ، صنعت و انرژی است ، پرسید: “چرا یکشنبه شب وزارت صنعت و صنعت مخفیانه وارد دفتر شد تا چنین مواردی را حذف کند چیز خوبیه؟ ”

در مقاله ای که در شبکه های اجتماعی منتشر شد ، سخنگوی هی سوک یون به خانه آبی ، که پیش بینی دادخواست علیه رئیس جمهور کیم جونگ اون را دارد ، گفت: “پاسخ قانونی بسیار خوب است. زیاد فکر نکنید ، بیایید سریع شکایت کنیم. و به درستی تحقیق کنید “”

نماینده یون گفت: “تمرکز این نیست که” چه کسی سند را ایجاد کرده است؟ و چرا آن را حذف کردید؟ من گفتم: “و اگر این فقط یک ایده بود ، مواجهه با این واقعیت که” شمال باد دوک “برای چیزی است که باید توضیح داده شود و پنهان شود ، غیرمعمول است.”

فرماندار ججو وون هر ریونگ گفت: “این اختلال در پرچم ملی نیست ، بلکه موضوعی است که می تواند امنیت ملی را متزلزل کند” ، و گفت: “این یک حق طبیعی مردم است و از طرف حزب مخالف است ”

فرماندار وون گفت که دادخواست خانه آبی “پرچم قرمز و رد پای دزد” است و گفت ، “آیا دولت ماه جائه این تلاش نمی کند عملیات باد شمال را انجام دهد؟”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]