[ad_1]

در مورد اسناد ساخت نیروگاه هسته ای در کره شمالی ، که کارمندان وزارت تجارت ، صنعت و انرژی برای کار از رایانه حذف کردند ، نماینده حزب دموکرات یونگ جون-بایونگ ، که ادعا می کند بسیاری از کیونگ هی توضیح داد که هیچ مدرکی وجود ندارد و این استدلال خودش است.

عصر روز سی و یکم ، هنگامی که وزارت صنعت با ارائه یک توجیهی خط روشنی را ترسیم کرد و گفت: “هیچ داده ای توسط دولت Park Geun-hye بررسی یا ایجاد نشده است” ، از بحث موجود کنار رفت.

نماینده یون امروز در مصاحبه با Yonhap News گفت ، “حتی اگر در زمان دولت مون جائه این نوشته شده باشد ، به این معنی است که به احتمال زیاد یک سری فرایندها با بررسی و جمع آوری مطالب با جزئیات بیشتر انجام شده است. ”

سخنگوی یون همچنین گفت: “530 پرونده توسط مقامات دولتی از وزارت صنعت حذف شده است و برخی از آنها در هنگام بحث بزرگ برای وحدت توسط دولت پارک گون های بررسی شده است.”

نماینده یون گفت: “من شخصاً سند را ندیدم” و حتی امروز صبح با SBS صحبت کرد و گفت که وی پس از دیدن کیفرخواست ، در شبکه های اجتماعی پستی نوشت.

پیش از این ، SBS شکایتی را که دریافت کرد در وب سایت خود منتشر کرد.

در مرحله بعدی ، به س evidenceال “آیا شما شواهد مربوطه بیشتری را تأیید کرده اید یا بر اساس حقایق تازه تأیید شده با کارمندی که در آن زمان در خانه آبی یا وزارت صنعت کار می کردید ، نامه نوشتید؟” ، “هیچ مدرک یا سند جدیدی وجود ندارد فراهم شد برای تأیید حقایق با شما تماس نگرفتم. ”

وی افزود: “با نگاهی به عنوان سند ، کاری وجود دارد که در زمان مدیریت پارک گئون های انجام شده است.

نماینده یون گفت: “من فکر نمی کنم اقدام حذف سند از یک مقام دولتی کار خوبی باشد.” او اصرار داشت.

با این حال ، برخلاف ادعای یونگ نماینده مجلس ، وزارت صنایع رسماً اظهار داشت: “این داده ها توسط دولت پاک کیونگ هی بررسی نشد” در مورد این ادعا که داده های مربوط به ساخت نیروگاه هسته ای کره شمالی توسط قبلی بررسی شده است رژیم

وزارت صنعت گفت: “در نتیجه شناخت زمینه نوشتن سند ، به عنوان اولین اجلاس بین کره ای در 27 آوریل 2018 برگزار شد ، در صورت همکاری اقتصادی کره ، ایده های مختلف عملی عملی برای هر بخش در نظر گرفته شد. فعال می شود “من توضیح دادم.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]