[ad_1]

بلافاصله پس از آتش سوزی در شهر ، رئیس قدرت اجرایی شهر گنجه نیازازی بایراموف از خدمات فوریت های پزشکی و بیمارستان شماره 1 شهر به نام A. Sahhat بازدید کرد و از قربانیان آتش سوزی دیدار کرد.

مدیر اجرایی شهرستان گنجه به APA گفت كه رئیس اجرایی ، كه به وضعیت مجروحان علاقه مند بود ، همچنین با اعضای خانواده آنها ملاقات كرده و در مورد نحوه برخورد با مشكلات آنها دستورالعمل داده است. وضعیت R. Jabarov وخیم است ، R. Rzaev و من. وضعیت رزایوا متوسط ​​ارزیابی می شود.

لازم به ذکر است که ساختمان مسکونی 4 طبقه که در آن آتش سوزی رخ داده دارای 36 آپارتمان است. روغن در طبقه 4 ساختمان ذخیره می شود. بر اساس گزارش های اولیه ، این انفجار به دلیل نشت گاز ایجاد شده است.

باید به یاد داشته باشیم که امروز صبح در یکی از ساختمانهای مسکونی در گنجا انفجار رخ داده است. آتش سوزی که در نتیجه انفجار گسترش یافت ، به یک آپارتمان همسایه نیز سرایت کرد. در نتیجه 3 نفر زخمی شدند. جباروف میرمهدی میراگا اوغلو 40 ساله که در بلوار حیدر علیف 56A آپارتمان 11 زندگی می کند ، رضائو روزیگار سلمان اوغلو 59 ساله و رضائوا ایرادا اوکتای گیزی 55 ساله که در آپارتمان همسایه زندگی می کنند در بیمارستان بستری شده اند.

Milli.Az[ad_2]