[ad_1]

اعضای دولت ملی کنگره در حال مشاهده نیروگاه هسته ای Wolseong

نیروی مردمی برای تأیید واقعیت تریتیوم ، که در آبهای زیرزمینی نیروگاه هسته ای ولسئونگ در گیونگجو ، گیئونگ سانگبوک دو پیدا شده است ، تحقیقات ملی را پیشنهاد کرده است.

لی جونگ بائه ، رئیس کمیسیون سیاسی با استدلال اینکه “توقف تحقیقات دادسرا یک مبارزه ناامیدکننده است” گفت: “علاوه بر این ، حزب دموکرات ترس از نیروگاه های هسته ای را با شواهد مبهم و استانداردهای غلط تشویق می کند.”

رئیس کمیسیون سیاسی گفت: “کشور ما تمام اقدامات را برای بررسی واقعیت ها انجام خواهد داد” و طرحی را برای راه اندازی کمیسیون مشترک دولتی و خصوصی برای بررسی و بررسی پرونده های دولتی پیشنهاد داد.

نماینده لی چول-گیو ، که روز گذشته از نیروگاه هسته ای والسون بازدید کرد ، همچنین در یک نشست مطبوعاتی در مجلس شورای ملی برگزار شد و انکار کرد “اینکه ادعا می شود تریتیوم ، یک ماده رادیواکتیو مصنوعی است که در طبیعت وجود ندارد ، از نیروگاه هسته ای ولزونگ نشت کرده است” خلاف واقع است.

منطقی است که تریتیوم نه تنها به طور طبیعی تولید نمی شود بلکه هیچ تریتیومی بالاتر از سطح استاندارد نیز از نیروگاه های هسته ای جدا نشده است.

لی کنگره گفت: “اگر هسته ای باشد ، پس حتی پایان علوم پس از علوم است.”

در همین حال ، سخنگوی Bae Joon-Young اظهار داشت: “در حالی که حسابرس در تلاش است تا غیر قانونی بودن روند سیاستگذاری هسته ای را حسابرسی کند ، مقامات گذرنامه حسابرس را لرزاندند.

وی خاطرنشان کرد: از آنجا که کل خبر در مورد دستکاری ارزیابی اقتصادی مشخص شد و تحقیقات در مورد اتهام متوجه خانه آبی بود که همان جسد است ، در انتشار ماجرای شبح تریتیوم در نیروگاه هسته ای هیچ تردیدی وجود ندارد.

(عکس = با تقدیر از بخش انرژی هسته ای Wolseong ، Yonhap News)

[ad_2]