[ad_1]

یونگ چول کیم ، رئیس اجرایی حزب عدالت مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته است. حزب عدالت ، که سمت مدیرعامل کیم را لغو کرد ، تصمیم به ادامه روند انضباطی گرفت و رئیس جمهور کیم سمت رهبر حزب را ترک کرد.

این جئونگ-هیون جئونگ است.

<기자>

رئیس حزب عدالت ، کیم جونگ اون ، که در اکتبر سال گذشته کار خود را آغاز کرد ، پس از مشخص شدن آزار و اذیت جنسی اولین نماینده پارلمان حزب ، ژانگ هه یونگ ، استعفا داد.

معاون رئیس جمهور ، بو بوکو ، رئیس ستاد حقوق بشر حزب عدالت ، گفت: “عصر روز پانزدهم ، کیم پس از صرف شام با نماینده ژانگ در یویدو مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفت.”

در روز هجدهم ، نماینده چانگ مستقیماً معاون رئیس جمهور را از خسارت آزار و اذیت جنسی مطلع كرد ، اما مشخص است كه وی پرونده های كیفری را اداره نمی كند.

[배복주/정의당 부대표 : 정의당을 아끼고 사랑해주시는 당원 여러분, 그리고 국민 여러분께 치명적인 상처가 생겼습니다. 진심으로 깊이 사과드립니다.]

حزب عدالت افزود كه تا آنجا كه ممكن است به عقاید قربانیان احترام می گذارد و بهبودی روزانه را در اولویت اصلی خود قرار می دهد.

نماینده ژانگ هه یونگ در جایگاه خود گفت که شوک و درد از عزت حزب خود ، که او به شدت اعتماد داشت ، واقعاً بزرگ بود.

نماینده یونگ چول کیم نیز اقدامی بدون عذرخواهی بود و او صمیمانه از قربانیان عذرخواهی کرد و بیانیه ای مبنی بر استعفا از سمت حزب را صادر کرد.

حزب عدالت علی رغم قصد مدیرعامل کیم برای استعفا ، روند انضباطی خود را ادامه خواهد داد.

از آنجا که بی سابقه است و باعث تزلزل در هویت حزب می شود ، بالاترین سطح تصمیم انضباطی ، از جمله اقدامات اخراج ، انتظار می رود.

[ad_2]