[ad_1]

نخست وزیر جئونگ سای گون دستور داد که تمام تلاش ها برای جلوگیری از گسترش بیماری انجام شود ، زیرا تعداد تاج های 19 پرش را به دلیل عفونت گروهی آغاز شده توسط ماموریت IM تأیید کرد.

نخست وزیر چونگ در جلسه ستاد مرکزی مقابله با حوادث در مجتمع دولت سجونگ گفت: “امروز (27 ام) تعداد موارد تأیید شده دوباره از 500” و “به خصوص عفونت گروهی در مقیاس بزرگ در یک مرکز غیر مجاز مربوط به ماموریت IM گوانگجو “این است.

نخست وزیر چونگ گفت: “از آنجا که امکانات متصل زیادی در کشور وجود دارد ، ما نمی توانیم از مناطق دیگر آزاد شویم. مسئله اصلی سرعت است ، و قرنطینه و مقامات محلی باید همه امکانات متصل را درک کنند و برای جلوگیری از گسترش سلاح های هسته ای هر کاری ممکن است انجام دهند.” .

عفونت های گروهی با استفاده از امکانات ماموریت IM از دژئون به هونگچئون ، گنگ وون و گوانجو گسترش می یابد.

تنها 10 روز پس از هفدهمین مورد جدید تأیید شده ، بیش از 500 مورد است.

هنگامی که نرخ رشد واقعی تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) در سه ماهه چهارم سال گذشته 1.1٪ بود و نرخ رشد سالانه تولید ناخالص داخلی در سال گذشته -1٪ بود ، به عنوان “عملکردی بیش از انتظارات در مقایسه با پیش بینی های داخلی و خارجی و انتظارات بازار. ”

به ویژه ، وی تأكید كرد ، “در مقایسه با این واقعیت كه پیش بینی رشد كشورهای بزرگ توسعه یافته ، اعلام شده توسط صندوق بین المللی پول به صندوق بین المللی پول در سال 2020 ، از -3٪ تا -11٪ است ، این نشان دهنده پتانسیل کره ای است اقتصاد مقاوم در برابر بحران باشد. ”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]