[ad_1]

در مورد حادثه تاج 19 ، نخست وزیر یونگ زی گون گفت: “من تصور می کنم اقدامات اضافی قرنطینه را حتی قبل از تعطیلات سال جدید قمری کاهش دهم ، اگر این اعتقاد وجود داشته باشد که پس از نظارت بر وضعیت این هفته ، وضعیت به ثبات رسیده است.”

نخست وزیر چونگ امروز (اول) در جلسه ستاد مرکزی مقابله با بلایا در واکنش به ریاست کرونا 19 در مجتمع دولت در سئول گفت: “لطفاً به دولت اعتماد کنید ، صبور باشید و با قرنطینه همکاری کنید.”

دیروز ، دولت اعلام کرد استاندارد کنونی فاصله اجتماعی را که مرحله 2.5 در کلانشهرها و مرحله دوم در مناطق غیرشهری است ، و همچنین ممنوعیت اجتماعات خصوصی با بیش از 5 نفر برای دو هفته.

بر این اساس ، صاحبان مشاغل کوچک خود اشتغالی و مشاغل کوچک نگرانند که انتظار می رود فروش قبل از تعطیلات سال نو میلادی آسیب ببیند.

نخست وزیر یونگ گفت: “صدای شکایت از درد در رفاه عمومی در حال افزایش است ، بنابراین در روند تصمیم گیری برای تمدید مرحله مسافت ، چاره ای جز مبارزه با فاجعه نداریم.” می جنگم ”

“اگر واکسیناسیون در حال انجام است ، استراتژی پاسخ قرنطینه کرونا 19 باید تغییر کند.” “ستاد مرکزی واکنش اضطراری در حال برقراری ارتباط فعالانه با انجمن ها و سازمان های مرتبط برای ایجاد یک استراتژی قرنطینه است که بسیار تبلیغ می شود و می تواند عملکرد کافی را تضمین کند انجام آن . ”

نخست وزیر چونگ افزود: “در هفته گذشته ، عفونت های ناشی از تماس با بیماران تأیید شده به 33٪ رسیده است و مواردی که شناخت مسیر دشوار است از 21٪ فراتر رفته است.” “ستاد پاسخگویی دفاع مرکزی باید گزینه های خلاقانه ای را در نظر بگیرد. توزیع کنندگان پنهان را به طور موثرتری پیدا کنید.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]