[ad_1]

نخست وزیر جئونگ شی گون در مورد حادثه تاج 19 امروز (اول) گفت: “اگر اعتقادی وجود داشته باشد که پس از مشاهده وضعیت این هفته وارد یک کشور پایدار شده ایم ، با دقت فکر خواهیم کرد اقدامات اضافی قرنطینه ، حتی قبل از تعطیلات سال نو قمری. ”

نخست وزیر چونگ امروز در جلسه ستاد مرکزی پاسخگویی و ایمنی در برابر بلایا برای پاسخ به کرونا 19 در یک مجتمع دولتی در سئول گفت: “لطفا به دولت اعتماد کنید ، صبور باشید و با قرنطینه همکاری کنید.

دیروز ، دولت تصمیم گرفت فاصله اجتماعی فعلی (مرحله 2.5 در منطقه شهری ، مرحله 2 در منطقه غیرشهری) و ممنوعیت اجتماعات خصوصی را برای بیش از 5 نفر به مدت دو هفته تمدید کند.

بر این اساس ، صاحبان مشاغل کوچک خود اشتغالی و مشاغل کوچک نگرانند که انتظار می رود فروش قبل از تعطیلات سال نو میلادی آسیب ببیند.

نخست وزیر یونگ گفت: “صدای شکایت از درد در رفاه عمومی در حال افزایش است ، بنابراین در روند تصمیم گیری برای تمدید مرحله مسافت ، چاره ای جز مبارزه با فاجعه نداریم.” می جنگم ”

نخست وزیر یونگ گفت: “اگر واکسیناسیون در حال انجام است ، باید استراتژی پاسخ قرنطینه تاج برای کرونا 19 تغییر کند” و گفت: “برای ایجاد مصونیت جمعی در یک شرایط پایدار ، قرنطینه پایدار لازم است.”

“صدای افراد دارای مشاغل آزاد و صاحبان مشاغل کوچک باید به اندازه کافی منعکس شود.” “یونگ سو بون (مرکز کنترل حوادث مرکزی) در حال برقراری ارتباط فعالانه با انجمن ها و سازمان های مرتبط برای تدوین استراتژی قرنطینه است که دارای شناخت عمومی و می تواند اجرای کافی را تضمین کند. انجام دهید. ”

علاوه بر این ، “در 1 هفته گذشته ، عفونت های ناشی از تماس با بیماران تأیید شده به 33٪ رسیده است و مواردی که شناخت مسیر دشوار است از 21٪ فراتر رفته است.” “گزینه های خلاقانه را برای موثرتر یافتن مبلغ در نظر بگیرید.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]