[ad_1]

نخست وزیر جئونگ شی گون گفت 127 تاج 19 مورد تأیید شده همزمان در یک مدرسه غیر مجاز مذهبی در داژئون اتفاق افتاده است ، و گفت: “من نگرانم که این دومین بحران در مرکز جهانی Shincheonji یا BTJ باشد.”

نخست وزیر چونگ در جلسه کرونا 19 ستاد مرکزی مقابله با بلایا و امنیت ، که امروز (بیست و پنجمین) در ساختمان دولت برگزار شد ، گفت: ”

طبق گفته Daejeon City ، دانش آموز مدرسه بین المللی IEM در Jung-gu ، Suncheon ، Jeollanam-do و Pohang ، Gyeongbuk روز گذشته تأیید شد و به دنبال آن 125 دانش آموز و معلم اضافی در Daejeon شرکت کردند.

IEM International School یک مدرسه غیرمجاز است که توسط مأموریت های IM همراه با مدرسه بین المللی TCS اداره می شود.

در ابتدا ، نخست وزیر چونگ قرار بود صبح امروز ریاست جلسه داخلی دفتر نخست وزیر را بر عهده بگیرد ، اما چون پرونده آلودگی این گروه جدی بود ، وی برنامه را تغییر داد و در جلسه سناریوی حساس شرکت کرد.

نخست وزیر چونگ گفت: “مهمترین چیز این است که با احساس سرعت واکنش نشان دهیم” و دستور داد “بهترین فرصت ها برای تحقیقات اپیدمیولوژیک تنظیم شود و شبکه قرنطینه در اولین فرصت ممکن گسترش یابد تا مانع انتشار بیشتر شود.” .

وی افزود: در صورت امکان خوابگاه های اینگونه مدارس جایگزین را یک باره بررسی کرده و اقدامات قرنطینه ای لازم را به سرعت آماده کنید.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]