[ad_1]

نخست وزیر جئونگ سای گایون گفت: “رسانه ها گزارش دادند كه” نخست وزیر جئونگ سای گیون قانونی را برای جبران خسارات 100 تریلیون دلاری معرفی كرده است “، این گزارش مخربی است كه برای مردم بسیار گیج كننده است.

نخست وزیر چونگ امروز (24 ام) در پستی در فیس بوک خود توضیح داد و توضیح داد: “پیشنهاد من برای قانونی کردن غرامت خسارات بیان موضع اصولی برای تحقق روح قانون اساسی بود که طبق قانون جبران خسارت اموال را فراهم می کند. ”

نخست وزیر چونگ در مورد لزوم جبران خسارات عملیاتی افراد مستقل و صاحبان مشاغل کوچک پس از اقدامات قرنطینه ای COVID-19 بحث کرد و دستور داد که قانونی بودن این موضوع را در جلسه ستاد مرکزی مقابله با ایمنی و ایمنی در مورد بیست و یکم

در همین رابطه ، برخی از رسانه ها گزارش دادند که “قانون جبران خسارت از دست دادن 100 تریلیون بوی بد” ، با توجه به محدودیت چهار ماهه تجارت ، 100 تریلیون بوی بد را در نظر گرفته است.

نخست وزیر چونگ گفت: “طبیعی است که خسارت عملیاتی ناشی از فرمان اجرایی دولت در وضعیت همه گیر کرونا 19 جبران شود. بلکه فکر می کنم این بحث خیلی دیر است.”

نخست وزیر یونگ تأكید كرد ، “با این وجود ، هدف این است كه كاملاً در مورد برنامه واقع بینانه بحث و تصمیم گیری شود ، با توجه به بار مالی دولت و غیره در مورد پوشش واقعی ،” ​​و “من آن را خراب نخواهم كرد.”

نخست وزیر یونگ گفت: “اما من به قصد قرار دادن 100 تریلیون بوی بد بسیار مشکوک هستم ، گویی دولت در تلاش است کارهای پوچ انجام دهد.” این فقط با هدف نابودی آن دیده می شود. ”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]