[ad_1]

نخست وزیر جئونگ سای گون امروز (20 ام) گفت که انتظار می رود حجم اولیه واکسن کرونا 19 در اوایل ماه آینده برسد و انتظار می رود 50،000 نفر وارد شوند و آنها آماده می شوند که اولین واکسیناسیون را در اوایل و اواسط آغاز کنند. همان ماه.

نخست وزیر چونگ امروز در رادیو حاضر شد و گفت: “از 10 میلیون قرارداد با تاسیسات COVAX ، مقدار اولیه احتمالاً در ماه فوریه خواهد رسید.” ما در حال آماده شدنیم. ”

نخست وزیر چونگ توضیح داد: “چیز زیادی وجود ندارد” و “این 100000 دوز برای 50،000 نفر است و این تایید نشده است و ما در حال بحث در مورد آن هستیم.”

نخست وزیر چونگ در پاسخ به این س saidال که آیا اولین واکسیناسیون در اوایل اواسط ماه فوریه آغاز می شود یا خیر ، گفت: “ما کاملا آماده انجام این کار هستیم” و اولین هدف واکسیناسیون احتمالاً کادر پزشکی خواهد بود.

ما موضع خود را تأیید کرده ایم که روش تخصیص کمک به بلایا در شرایط فعلی صحیح است.

نخست وزیر چونگ گفت: “من با سخنان رئیس جمهور همدردی می کنم ،” وقتی رئیس جمهور مون جائه این در یک کنفرانس مطبوعاتی سال نو گفت که “اگر حمایت دولت فقط از بلایا کافی نباشد ، دولت محلی می تواند کارهای بیشتری انجام دهد.”

وی در مورد برنامه Gyeonggi-do برای حمایت از بلایای طبیعی به ساکنان قبلی گفت: در حال حاضر قرنطینه در اولویت است و شیوع سوم در حال انجام است.

وی در مورد اظهارات هو جوان یو ، نیروی ملی مردم ، مبنی بر اینکه “رئیس جمهور مون نیز ممکن است در آینده مورد بخشش قرار گیرد” ، گفت: “شما نباید چنین سخنی را بیان کنید. باید مراقب باشید.”

نخست وزیر چونگ در مورد این ادعا که باید از دست دادن محدودیت های تجاری کرونا 19 جبران شود ، گفت: “راه جبران خسارت قانونی جامعه باید باز باشد.” تحویل داده شده.

وی در پاسخ به این سال که آیا پس از فروپاشی بحران کرونا 19 ، آماده سازی برای انتخابات ریاست جمهوری را شروع کنید ، گفت: من یک سیاستمدار هستم ، البته به سیاست برمی گردم.

وی افزود: با این حال ، از آنجا که موقعیت فعلی ما تمرکز بر مبارزه با کرونا 19 است ، در شرایطی نیستیم که بتوانیم به شما بگوییم که بعد چه کاری باید انجام دهید.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]