[ad_1]

نخست وزیر جئونگ سای گون به هونگ نامکی ، معاون نخست وزیر و وزیر استراتژی و دارایی ، دستور داد تا با دقت برنامه هایی را برای نهادینه کردن خسارت تاج 19 آماده کند.

می توان تفسیر کرد که رئیس جمهور مون جائه این دیروز (بیست و پنجم) قانونی در مورد جبران خسارات وارده صادر کرد و اکنون کابینه متحد شده و بر اراده برای سرعت بخشیدن به تهیه برنامه دولت تأکید کرده است.

پیش از جلسه امروز کابینه ، نخست وزیر چونگ با معاون نخست وزیر هنگ ، معاون نخست وزیر یو اون او و وزیر آموزش و پرورش دیدار و اولین معاون نخست وزیر امسال را برگزار کرد.

نخست وزیر چونگ بعضاً رئیس شورای نخست وزیر و معاون نخست وزیر بوده است ، اما از ژانویه سال گذشته ، بلافاصله پس از روی کار آمدن ، این اولین بار است که جزئیات جلسه از امروز فاش می شود.

در این جلسه ، شرکت کنندگان درباره طرح نهادینه کردن غرامت برای صاحبان مشاغل آزاد و مشاغل کوچک و همچنین برنامه مدیریت دانشگاهی برای ترم جدید ، از جمله افتتاح یک مدرسه ، بحث کردند و پیشرفت اقدامات شخصی سازی خسارت و اقدامات تثبیت را بررسی کردند. از ساکنان

در آن جلسه ، نخست وزیر چونگ دستور نهادینه سازی غرامت خسارات را صادر كرد و گفت: “تا آنجا كه توانایی مالی ملی را دارد ، آن را در مشورت كافی بین وزارتخانه های مرتبط بررسی كنید ، اما دیدگاه های منطقه ای را كه دولت در آن مشكلاتی دارد ، به دقت بررسی كنید. ”

وی اظهار داشت: از آنجا که مهم است که برنامه مدیریت دانشگاهی برای ترم جدید به درستی اجرا شود ، بدون سردرگمی رشته ، ما باید از نزدیک با حوزه ارتباط برقرار کنیم و آماده سازی کنیم ، اما قرنطینه و مراقبت را تا آنجا که ممکن است در دولت حفظ کنیم. ”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]