[ad_1]

کلانتری عیسی

به گزارش یکتاپرس؛ عیسی کلانتری رئیس سازمان محیط زیست دولت روحانی که در آن سالها زمینه های زیادی داشت و البته عملکرد بسیار ضعیفی در مدیریت از خود برجای گذاشت ، شب گذشته با خانواده و همکاران دو گزارشگر فقید ایسنا در ایرنا دیدار کرد. آنها می روند.

شیوه زشت نشستن رئیس سازمان محیط زیست در برابر خبرنگاران زن ، انتقادات زیادی را از سوی اداره پلیس در فضای مجازی برانگیخت.

یکی از خبرنگاران نوشت: “من صدای فرماندار را می شنوم: نبود اتوبوس بد یک پدیده طبیعی است.” بغض و درد زینب رحیمی که قبل از آن عیسی کلانتری آرام و راحت رفت ، در چشمانم می پیچد. “من برای گفتن چیزی به اینجا آمدم ، نوشته های آقای جهانپور را خواندم … گاهی می گویم فاگانی را بکشید ، باز هم می بینم که صدایم کوتاه است …

یک کاربر می نویسد: “آیا شما یک حقوق نجومی می گیرید که بدون کوچکترین احترامی در مقابل جمعیت بنشینید ، اما حتی یک اتوبوس سالم هم در اختیار خبرنگاران قرار نمی دهید؟!”

یک کاربر در این باره می نویسد: “دو س ،ال ، 1_ چرا آنها برای ایسا کلانتری صندلی آورده اند؟ جلسه باید متوقف شود و مسئولیت آن بر عهده او باشد؟” در اینجا نحوه نشستن یک کارمند در مقابل یک شهروند ، مخاطب و هموطن است. من نمی گویم که نباید یک زن را به عنوان یک جنسیت درک کرد و اینکه درست نشستن در مقابل زن و مرد تفاوتی ندارد. “

کاربر دیگری معتقد است: “عدم کفایت ، سو mis مدیریت ، عدم رعایت اصول اساسی ارتباطات ، ناآگاهی از آداب و معاشرت ، بیگانگی از نیاز به پاسخگویی و شفافیت ، تلاش برای توجیه اشتباهات ، کاهش ارزش زندگی مردم … این طبیعی نیست!”

کاربر دیگری نوشت: “زبان بدن گاهی از هر کلمه ای سخنورتر است. نحوه نشستن یک کارمند دولت برای راحتی خود آینه ای از روابط حاکم و شهروند است.”

البته نه تنها نحوه ملاقات اداره پلیس بحث برانگیز است ، بلکه ادعاهای استاندار آذربایجان غربی در مورد طبیعی بودن این حوادث واکنش های زیادی را به دنبال داشته است.

یک کاربر نوشت: “من صدای فرماندار را می شنوم: نبود اتوبوس بد یک پدیده طبیعی است. بغض و درد زینب رحیمی که در مقابل او عیسی کلانتری آرام و راحت رفت ، در چشمانم می پیچد. “من برای گفتن چیزی به اینجا آمدم ، نوشته های آقای جهانپور را خواندم … گاهی می گویم فاگانی را بکشید ، باز هم می بینم که صدایم کوتاه است …”

کلانتری عیسی

[ad_2]