[ad_1]

حزب دموکرات همراه با لی ناک یون بر همبستگی و همکاری داوطلبانه به عنوان راهی برای غلبه بر بحران هایی مانند دو قطبی ناشی از کرونا 19 تأکید کرد.

روز 14 ، لی با ارسال پستی در صفحه فیس بوک خود ، نوشت: “عبور از بحران کرونا 19 ، بیایید با هم یک وعده غذا درست کنیم” و “در راه بازگشت از کار ، در یک فروشگاه پیراشکی نزدیک خانه ای متوقف شدم که در آن ثبت نشده بود تأمین کنندگان و شام بسته

ناک یئون لی ، نماینده حزب دموکرات کره (عکس = با مجوز از نمایندگی حزب دموکرات)

مدیر عامل شرکت لی نوشت: “طبقات و صنایعی که در ابتدا در معرض بحران کرونر قرار داشتند ، مشکلات بیشتری را تجربه می کنند.” اگرچه مغازه های کوچک محله دشوارتر شده اند ، اما صنایعی و صنفی وجود دارد که رونق زیادی دارند.

وی افزود: برای مقابله با قطبی که به سرعت در حال گسترش است ، نقش مالی باید افزایش یابد ، اما همبستگی داوطلبانه و همکاری بین همه نیز مفید خواهد بود.

اگرچه مستقیماً ذکر نشده است ، اما به عنوان زمینه ای برای برجسته سازی “سیستم تقسیم سود تاج” ، که اخیراً به عنوان یک موضوع داغ مطرح شده ، تفسیر می شود.

پیش از این ، مدیر عامل شرکت لی پیشنهاد کرده بود مشاغلی که از کرونا 19 بهره مند شده اند ، مانند سیستم عامل های تحویل و برخی از شرکت های بزرگ ، یک سیستم تقسیم سود را در نظر بگیرند که سود را با مشاغل آسیب دیده مانند صاحبان مشاغل کوچک و خود اشتغالی تقسیم می کند. .

(عکس = تهیه شده توسط حزب دموکرات ، یونهاپ نیوز)

[ad_2]