[ad_1]

او به همراه رهبر حزب دموکرات ناک یون لی ، به شدت از حزب مخالف به دلیل ایجاد سوic ظن در حمایت از نیروگاه های هسته ای در کره شمالی انتقاد کرد.

در سخنرانی نماینده گروه پیمانکار در جلسه عمومی شورای ملی که امروز (2) برگزار شد ، “من در اجلاس بین کره ای در سال 2018 به عنوان نخست وزیر کار کردم.” از نیروگاه هسته ای کره شمالی در یکی از اجلاس ها و ذکر نام USB که رئیس جمهور مون جه به رئیس جمهور کیم جونگ اون تحویل داده است. ”

نماینده لی همچنین افزود: “در این زمان از جلسه هفتگی ، رئیس جمهور دستور داد” به وزارتخانه های مربوطه اجازه ندهید اقدامات مربوط به اجلاس های بین کره ای و غیره را تسریع کنند. ”

در سخنان بعدی ، رئیس جمهور لی در را باز کرد و گفت: “امروزه رهبران حزب اول مخالفت از خطی عبور کرده اند که نباید از آن عبور کرد.”

در اظهارات لی ناک یون ،

از همان لحظه ، اعتراضات با فریادها درباره قدرت مردم Ui-seok ادامه یافت.

نماینده لی همچنان به انتقاد پرداخت و گفت: “حزب مخالف باید در برابر ادعاهای دروغین پاسخگو باشد” و “اگر آنها به عنوان” عمل انتقال “بر اساس دروغ به رئیس جمهور حمله کردند ، طبیعی است که مسئولیت سنگین را بر عهده بگیریم.”

وی همچنین گفت: “سو abuseاستفاده حتی از مشکلات ملت به عنوان موضوعی درگیری سیاسی غیرمسئولانه است” ، “بیایید از چاله ناامیدی خارج شویم که باعث می شود هنگام انتخابات رنگ آمیزی شود” و “بیایید جلوی کفر را بگیریم ، در تلاش برای نابینایی مردم با باد قدیمی شمال است. “زیرخط دار.

در واکنش به انتقادات زیاد لی ، اعضای نیروی مردمی فوران کردند و گفتند: “شما چه کار می کنید” و “بیایید احساس خود را همانگونه که هستیم احساس کنیم” و ستاد حزب دموکرات منفجر شد.

قدرت مردم به شدت مخالفت کرد و گفت: “سیاست پیروزی را در آینده در دهان خود قرار ندهید” ، بلافاصله پس از سخنرانی لی ، در یک نظر اظهار نظر کرد.

[ad_2]