[ad_1]

علاوه بر این ، نماینده حزب دموکرات لی ناک یون رسماً از طریق سخنرانی نماینده سازمان پارلمانی برای مذاکرات در صبح روز 2 ارتقا of صندوق امداد 4 در برابر بلایا را اعلام کرد.

مدیر عامل شرکت لی گفت: “ما یارانه چهارمین فاجعه را آماده خواهیم کرد” و “ما در توافق نامه تکمیلی با دولت در مورد حمایت شخصی و پشتیبانی از کل ملت بحث خواهیم کرد.

این بدان معنی است که ما “حمایت انتخاب” برای قربانیان و “حمایت جهانی” برای همه مردم را ارتقا خواهیم داد.

نماینده لی توضیح داد که وی از قشر آسیب پذیر و آسیب دیده تحت اقدامات قرنطینه پشتیبانی شدیدی خواهد کرد و حمایت از همه شهروندان که ویژگی تحریک اقتصاد را دارد ، زمان پرداخت را براساس روند تاج 19 تعیین می کند.

به نظر می رسد براساس این ارزیابی است که اقدامات فاصله اجتماعی یکی پس از دیگری گسترش یافته و خسارات اقتصادی متحمل شده توسط صاحبان مشاغل کوچک و افراد مستقل در حال افزایش است.

علاوه بر این ، برای پاسخگویی به موقع و برای پاسخگویی هنگامی که نیاز به افزایش مصرف در آینده با ایجاد بودجه برای کلیه صندوق های ملی کمک به بلایا افزایش می یابد ، تفسیر می شود.

برخی می گویند که استراتژی از بین بردن بحث تقسیم بین پرداخت انتخابی و پرداخت جهانی نیز از طریق توضیح مقدماتی برنامه کلی برای حمایت از یارانه های فاجعه گنجانده شده است.

بر این اساس ، انتظار می رود بحث های مربوط به تشکیل بودجه اضافی بلافاصله در مجمع فوق العاده ملی این ماه که دیروز افتتاح شد ، آغاز شود.

اگر توافق نامه تکمیلی به راحتی ادامه یابد ، پرداخت در اوایل ماه آینده امکان پذیر خواهد بود.

بودجه مورد نیاز حداقل 20 تریلیون بوی بد برآورد می شود ، با توجه به اینکه 14.3 تریلیون بوی بد برای کل ملت هدف قرار گرفته است و سومین بوی بد 9.3 تریلیون نیز شخصی سازی شده است.

یک مقام حزب دموکرات گفت: “موضع اصلی حزب این است که باید بودجه کافی برای دستیابی به اثر مورد انتظار سرمایه گذاری شود.”

مدیر اجرایی لی در سخنرانی امروز خود در برابر نماینده سازمان پیمانکاری ، ابتکار چهارم صندوق امداد در برابر بلایا و برنامه جدید برای سیستم کمک های اجتماعی را که تهیه کرد ، ارائه داد.

مدیر عامل شرکت لی تلاش می کند تا سال 2030 “استاندارد مناسب” از طبقه متوسط ​​را بدست آورد ، در حالی که “حداقل استاندارد” را برای حداقل زندگی بشر در همه زمینه ها مانند درآمد ، مسکن ، آموزش ، مراقبت های بهداشتی ، مراقبت و محیط زیست تضمین می کند. استاندارد زندگی 2030 ‘

نماینده لی گفت: “ما باید برای هر چرخه زندگی کودکان ، جوانان ، افراد مسن و افراد مسن حمایت مالی کنیم” و پیشنهاد کرد که مزایای کودک که در حال حاضر 7 سال دارند به 18 سال افزایش یابد.

وی همچنین اعلام کرد که کمک ملی برای آسیب ها و بیماری ها را معرفی می کند و میزان مراقبت های تمام وقت را به 40٪ افزایش می دهد.

پیش از این ، لی جی میونگ ، فرماندار گیونگی ، سری به اصطلاح سیاست های اساسی را معرفی کرد ، لی همچنین برنامه ملی استاندارد زندگی 2030 را معرفی کرد و رقابت برای سیاست های بین رهبران گذرنامه شدید است.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]