[ad_1]

امروز (25 ام) تأیید شد که معاون سفیر کره شمالی در کویت وارد کره جنوبی شده و زندگی می کند.

به گفته منابع ، پس از تصویب قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل در مورد تحریم های کره شمالی در سپتامبر 2017 ، سفیر کره شمالی در کویت در زمان سئو چانگ سیک اخراج شد.

در آن زمان ، سفیر سابق ریو یک مشاور بود و به نظر می رسد از زمان ورود به کره ، نام خود را در طی مراحل ثبت نام محلی به نام فعلی خود تغییر داده است.

زمان ورود در سپتامبر 2019 تحویل داده می شود.

زمان ورود به این کشور تقریباً همان زمان سفیر سابق ایتالیا ، سونگ-گیل سونگ-گیل است که شناخته شده است در ژوئیه 2019 وارد کره جنوبی شده است.

مشخص است که سفیر سابق ریو با توجه به آینده فرزند خود تصمیم به فرار از کره شمالی گرفته است.

به طور خاص ، او به عنوان داماد جئون ایل چون شناخته می شود که رئیس اتاق 39 حزب کارگر بود که بودجه مدیریت کیم جونگ ایل و کیم جونگ اون را مدیریت می کند.

اتاق 39 حزب کارگر ، جایی که یون ایل چون در آن رئیس بود ، محلی برای جمع آوری کمک های مالی برای حزب کارگر بود.

گفته می شود او صاحب م institutionsسسات مالی بزرگ و شرکتهای خالصی مانند کره بانک است و همچنین از طریق تولید “Super Note” (حساب 100 دلاری جعلی) و معاملات دارویی در سودهای ارزی شرکت می کند.

با این حال ، از آنجا که جئون ایل چون به دلیل انطباق با سیاست های توسعه هسته ای و موشک های بالستیک کره شمالی در دسامبر 2010 به لیست تحریم های شخصی در اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) اضافه شد ، به نظر می رسد در حدود سال 2017 جایگزین شده است. تلاش ها دشوار شده است

وزارت وحدت رسماً تأیید کرده است که در “تغییرات عمده در سازمان قدرت کره شمالی” که در ژانویه 2018 منتشر شد ، رئیس اتاق حزب حزب کارگر با خلیج یین ایل چون در شین ریونگ جایگزین شده است.

یک مقام سرویس اطلاعات ملی گفت ، “ما نمی توانیم تأیید کنیم” در مورد تصمیم اجازه سفیر سابق ریو در کره.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]