[ad_1]

▲ وزیر کوون دیوک چول ، که تنظیم دقیق مسافت را اعلام می کند

امروز (شانزدهم) ، احزاب حاکم و مخالف مواضع ضد و نقیضی در مورد تصمیم دولت مبنی بر افزایش فاصله اجتماعی بین مرحله 2.5 منطقه کلانشهرها و مرحله دوم منطقه غیرشهری دو هفته ابراز داشتند.

بعلاوه ، سخنگوی حزب دموکرات ، هئو یانگ در اظهار نظری گفت: “تصمیم گیری دشواری برای تسریع در بهبود زندگی روزمره از دست رفته ما بود ، در حالی که مشکلات کسب و کارهای کوچک را کاهش می داد.”

وی با تأکید بر اینکه تصمیم برای تمدید یک گام اجتناب ناپذیر است ، گفت: ما در یک تقاطع اساسی بین کاهش و توزیع مجدد موارد تأیید شده قرار داریم.

سخنگوی هو گفت: “ما یاد گرفته ایم که فقط فاصله عمیق در سال گذشته و اعمال قوانین شخصی قرنطینه می تواند از شیوع عفونت جلوگیری کند.” .

آنها در مورد مخالفت بین مشاغل آزاد و صاحبان مشاغل کوچک ، با گسترش اقدامات فاصله ، آنها گفتند: “ما به طور فعال به دنبال راه هایی برای کاهش آسیب و رنج مردم مانند از دست دادن مشاغل و جبران خسارت خواهیم بود. وی تأکید کرد که یک قدم جلوتر اقدامات مقابله ای کاملی انجام خواهم داد.

در پاسخ ، حزب مخالف منفی گفت که این اقدام عمده ای نیست.

سخنگوی یون هه سئوک ، قدرت مردم ، با انتقاد از اقدامات افزایش مسافت ، گفت: “این چیزی نیست جز یک اطفا حریق اضطراری ، و نه یک گزینه اساسی برای کاهش رنج های اجتماعی.”

سخنگوی یون تأكید كرد ، “ما باید افراد را با معیارها و معیارهای عینی متقاعد كنیم و به دنبال تفاهم باشیم ، اما ما فقط درگیر وضعیت هستیم ، بنابراین پیش بینی و اثربخشی قرنطینه ضعیف است.”

علاوه بر این ، وی افزود ، “تغییراتی از جمله اجازه از سرگیری مجدد مشروط برخی از امکانات چند منظوره ایجاد شده است و جای سوال است که تنظیم فاصله بر چه اساسی انجام شده است.”

[ad_2]