[ad_1]

چئی جائه سونگ ، مدیر ارشد سیاسی کاخ آبی ، به درخواست حزب مخالف مبنی بر فاش کردن یک USB تحویل داده شده به کره شمالی در جریان نشست بین کره ای 2018 پاسخ داد.

رئیس چوی صبح امروز (سوم) در قوی ترین رادیو بررسی کیم کیونگری حاضر شد و گفت: “اگر نیروگاه هسته ای نباشد ، حتی اگر USB نیز آزاد شود ، حزب مخالف عذرخواهی می کند و مسئولیت های خود را انجام می دهد. به طوری که مردم درک کنند. ”

رئیس چوی توضیح داد: “برای ایجاد این منطق که سند به رئیس جمهور گزارش خواهد شد و به صورت مخفیانه علنی می شود ، محتوای سند باید بسیار واقع بینانه و قابل قبول باشد.”

رئیس چوی گفت ، “اگر USB آزاد شد اما محتوای مربوط به نیروگاه هسته ای وجود ندارد ، حزب مخالف باید مسئولیت را بپذیرد.” من این کار را کردم.

در رابطه با تحقیقات ملی یا اتهام ویژه حزب مخالف ، وی بارها بر نحوه مسئولیت پذیری ابتدا تأکید کرده است.

چوی در مورد اختلافات بین دولت حزب در مورد یارانه فاجعه چهارم ، گفت: “همیشه اختلافاتی در روند یارانه های فاجعه 1 ، 2 و 3 وجود داشته است. این وضعیتی است که ما می توانیم آزادانه بحث کنیم و این نظرات محدود نشده و تا پایان ادامه می یابد “این یک مشکل جدی است.”

چوی افزود: اکنون ، با سخنرانی لی ناک یون از نماینده سازمان پیمانکار ، اکنون باید در مورد چگونگی اصلاح اختلافات و توافق طرفین مخالف بحث کنیم.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]