[ad_1]

امروز (سیزدهمین) قدرت مردم ، نماینده پیشین کیونگ ، پیروز شد ، نامزدی خود را برای شهرداری سئول اعلام کرد و تقریباً همه دوندگان اصلی مخالفت در صحنه بودند. بازرسی های سطح حزب از نماینده شورای ملی An Chul Su ، که در بحث های اتحاد هیچ پیشرفتی نداشته است ، نیز در حال جابجایی است.

این خبرنگار Baek Woon است.

<기자>

نماینده سابق کنگره ، Na Gyeong-win ، که کفش های ورزشی در خیابان های Itaewon ، سئول می پوشید ، و توسط ویروس کرونا مورد اصابت قرار گرفته است ، نامزد شهردار سئول را اعلام کرد ، وعده “واکسن برای واکسیناسیون” را به خانه خود داد.

وی همچنین فراموش نکرد که آنه چئول سو ، نماینده حزب شورای ملی ، نمی تواند نماینده مخالفان باشد.

[나경원/전 의원 (국민의힘) : 중요한 정치 변곡점마다 결국 이 정권에 도움을 준 사람이 어떻게 야권을 대표할 수 있겠습니까.]

این احضاریه برای هر کاری بود که وی با نامزد گذرنامه در انتخابات ریاست جمهوری 2012 و انتخابات شهردار سئول 2011 انجام داد ، و رئیس جمهور آن به ما یادآوری کرد که ما در یک طرف هستیم و بر هدف مخالفت را به دست آورد.

[안철수/국민의당 대표 : 우리 상대는 여권 후보입니다. 그것만 말씀드리고 싶습니다.]

وقتی همه بازیکنان اصلی از جمله شهردار سابق O Se-Hong و نمایندگان سابق مجلس نمایندگان ظاهر شدند ، نگاه عموم مردم به An محدود شد.

“افراد طبقه متوسط ​​با قدرت مردم وارد می شوند” و “اگر مدیر عامل آن آن چشم دارد ، به او نگاه كن” یا “بیایید برای پیروزی آماده شویم ، حتی اگر به” ساختار سه جانبه “برویم.

برخلاف مخالفت شدید ، در حزب دموکرات ، نماینده سنگ هو وو به تنهایی به فعالیت خود در سکوت ادامه داد.

وی دو روز متوالی از تعهد املاک و مستغلات خبر داد و گفت که در ساحل رودخانه شمالی یا سایت راه آهن خانه ای می سازد.

[우상호/민주당 의원 : 공공용지 이외에 인공대지를 만들어서 올리는 형식들이 주로 되기 때문에 조성 원가가 싸고….]

وزیر SME و استارتاپ های Park Young-Sun که با حضور در برنامه های تفریحی جو را افزایش داد ، در این ماه سمت خود را حفظ کرد و تصمیم گرفت.

(پوشش ویدئویی: Jung Sang-bo · Kim Seung-tae، ویرایش ویدئو: Kim Jong-mi، CG: Lee Jong-jung)

[ad_2]