[ad_1]

شورای ملی مراسم افتتاحیه “ایوم مادانگ” را برگزار کرد که اتاق درخواست های مدنی در پشت ساختمان شورای ملی را به فضایی برای ارتباط با بازدید کنندگان تبدیل می کند.

در راستای توصیه های کمیته مشورتی شورای ملی برای بهبود فرهنگ فضایی ، Iuummadang که اخیراً بازسازی شده است ، یک نمایشگر بزرگ LED را در مقابل ساختمان مجلس شورای ملی نصب می کند تا بازدیدکنندگان را از امکانات مختلف معرفی کند و هنر رسانه ارائه دهد.

در طی مراسم افتتاحیه ، رئیس جمهور پاک بایونگ-سئوک گفت: “این اولین جایی است که باید با ورود شورای خارجی به مجلس شورای ملی روبرو شود” و “امیدوارم لیومادانگ به عنوان فضایی که مردم می توانند در آن باز شوند احیا شود.” و برای برقراری ارتباط با شورای ملی “.

کیم ته نوون ، رهبر حزب دونگ-آ-دموکرات ، که در این مراسم شرکت کرد ، گفت: “ما متاسف شدیم که مردم مجلس ملی را معتبر نمی دانند ، زیرا این یک دیوار معتبر است.” .

هو یانگ ژو ، قدرت مردم ، گفت: “انتقاداتی وجود داشته است که حزب ما در تلاش است تا از این توصیه خلاص شود.” با استقبال خوبی روبرو شد.

پیش از این ، حزب مخالف با انتقاد از “پاکسازی پارک جونگ هی” گفت که یک تابلوی بزرگ با نمایشگرهای LED قبل از اتمام ساختمان شورای ملی نصب خواهد شد.

در حین ساخت ساختمان شورای ملی در سال 1975 ، جمله ای وجود داشت که می گفت: “پایتخت باشکوه با بسیج همه منابع و فناوری ها مطابق با آرزوی رئیس جمهور پارک چونگی برای وحدت مسالمت آمیز به دست آمد.”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]