[ad_1]

با مراسم افتتاحیه شورای ملی ، که امروز (اول) آغاز می شود و دستور کار مجمع موقت در ماه فوریه ، درگیری بین احزاب مخالف بر سر استیضاح قضات و سوions ظن های ترویج ساخت نیروگاه هسته ای در شمال انتظار می رود کشور کره.

پس از مراسم افتتاحیه در ساعت 2 بعد از ظهر امروز ، سخنرانی های نماینده حزب دموکرات و دولت مردم فردا (2) و پس فردا (3) برگزار می شود و از چهارم ، 3 روز سوال از دولت برنامه ریزی شده است.

اگرچه توافق در مورد برنامه مجلس شورای ملی در ماه فوریه بین احزاب مخالف ماه گذشته نسبتاً روان پیش رفت ، اما پیش بینی می شود که به محض افتتاح جلسه نبردی سخت در جریان باشد و برود.

احزاب مخالف انتظار می رود به اتهام استیضاح قاضی Im Seong-gun (نماینده: Lee Tan-hee) علیه قاضی Im Seong-gun دادگاه نونگدان درگیر شوند که امروز آزاد خواهد شد.

در حالی که حزب دموکرات تأکید می کند که این پیشنهادی براساس نظر حزب نیست ، اما اصرار دارد که استیضاح قاضی متخلف از قانون اساسی از تعهدات شورای ملی است ، در حالی که قدرت مردم طرحی است برای اهلی کردن دادگستری و شدیداً مخالف است.

سو susp ظن اخیر در مورد “ترویج ساخت نیروگاه های هسته ای در کره شمالی” نیز مشکلی است که انتظار می رود با تقابل شدید احزاب مخالف روبرو شود.

با توجه به سوions ظن ها ، احزاب مخالف مانند دولت خلق و حزب مردم خواستار تحقیق در سطح شورای ملی به عنوان دادستان ویژه یا تحقیق در مورد پرونده های ایالتی هستند.

علاوه بر این ، احزاب مخالف در مورد برنامه های مهم در مورد “سه قانون پیروزی در همبستگی” (قانون جبران خسارات عملیاتی ، قانون تقسیم سود حاصل از همکاری ، قانون همبستگی اجتماعی) که توسط حزب حاکم ترویج شده نگران نقض اموال شخصی هستند حقوق و بار مالی انتظار می رود این درگیری در کل مجلس شورای ملی فوریه ادامه داشته باشد.

[ad_2]