[ad_1]

علاوه بر این ، سخنگوی حزب دموکرات ، لی وون ووک ، “بیایید بحث پوپولیستی را متوقف کنیم” از فرماندار استان گیونگی ، گیونگی لی جی میونگ ، که بر منطق یارانه ملی فاجعه تأکید کرد ، موفق شد.

امروز در مقاله ای که در فیس بوک پست شد ، لی ، که به عنوان نماینده Sae-gyun Jeong در حزب طبقه بندی می شود ، این را گفت و او را دوست فرماندار خواند.

وی گفت: “من موافق نیستم که اقدامات تک یا چندگانه را به عنوان” درآمد اساسی از فاجعه “نامگذاری کنم. این می تواند منجر به سوerstand تفاهم در مورد” درآمد پایه “شود ، که باید برای حل دو قطب سازی ارتقا یابد.”

وی همچنین گفت: “هر کسی که نیت زیادی داشته باشد نباید شاهد این درگیری باشد” ، افزود: “این نگرانی وجود دارد که بحث های غیرضروری به دلیل اصطلاح” درآمد اساسی از فاجعه “از هم اکنون تقویت شود ، این می تواند منجر شود به درگیری اجتماعی. ”

نماینده کنگره لی بحث و جدال درباره پرداخت حمایت از فاجعه را با بحث حسن نیت ارائه می دهد از مجوز نیروهای بوندانگ در اواخر سلسله چوسون و آن را “یک ماده مصرفی استدلالی” توصیف کرد.

وی افزود: “اکنون اولین کار انجام کیونگ دو ، بهترین کار در قرنطینه است” ، افزود: “از آنجا که زمستان پس از کره به پایان رسیده است ، به دوست خود اجازه دهید تا پیش قدم شود تا بتوانید پشت قرنطینه را ببینید. زمستان تاج 19. ”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]