[ad_1]

وزیر وحدت لی یونگ گفت: “من مشتاقانه منتظر یافتن یک راه حل منطقی و انعطاف پذیر هستم تا دچار تنش های جدی نظامی نشوم” در تمرینات ترکیبی RK-US ، که کره شمالی خواستار توقف آن شده است.

وزیر لی این یانگ صبح روز بیست و پنجم در یک کنفرانس خبری در مقر مذاکرات بین کره ای در سئول گفت و گفت که هنگام آموزش در ROK-US باید چهار مورد را در نظر گرفت.

چهار عاملی که وزیر لی در مورد آنها صحبت کرد ، وضعیت ویروس کرونا ، میزبانی بازیهای المپیک توکیو ، نحوه برخورد با این مشکل در شرایطی است که سیاست ایالات متحده در شبه جزیره کره ثابت نشده است و جنبه های مربوط به بازخرید نیروی جنگ زمان جنگ.

لی درباره مسئله آموزش مشترک ، گفت: “من امیدوارم که چشم انداز شمال بتواند انعطاف پذیر و باز باشد.”

وزیر لی از موضع دولت بایدن در قبال کره شمالی به عنوان “رویکرد بسیار جدی و آرام به مسئله کره شمالی” قدردانی کرد و گفت: “این زمانی است که همکاری نزدیک و تلاش های پیشرفت بین ایالات متحده و کره جنوبی از اهمیت بیشتری برخوردار است. ”

وزیر لی این یانگ گفت: “من امیدوارم که کانال گفتگو بین دو کره را احیا کنم و با صلیب سرخ گفتگو کنم.”

لی در مورد کاهش ارزش قرنطینه و همکاری بشردوستانه در مورد کره شمالی در “موضوعات غیر ضروری” در هشتمین کنگره حزب ، لی گفت: “من فکر می کنم این روندی است که کره شمالی آن را یک مسئله نظامی می نامد.”

وزیر لی گفت: “ما موضعی را اتخاذ کرده ایم که به طور مداوم همکاری های بشردوستانه را ارتقا دهیم” و گفت: “ما همانطور که توسط رئیس جمهور مون جائه این بیان شده است ، به دنبال رهنمودهای سیاست جامعه برای ایمنی زندگی خواهیم بود.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]