[ad_1]

فرماندار گیونگی ، گیونگی لی جی میونگ با حمله مستقیم به نوزدهم ، گفت: “مردی كه در این شغل كار می كند فقط كاری را كه باید انجام شود می بیند” به نماینده جو هو جونیور.

فرماندار لی مقاله ای را در صفحه فیس بوک خود نقل کرد که حاوی سخنان سخنگوی رئیس بیمارستان بود که می گفت: “رئیس جمهور مون جائه این ممکن است در آینده مورد بخشش قرار گیرد.” “آیا به خاطر خاطرات انتقام از ارتکاب گناهان است؟”

وی پرسید ، “چگونه می توانم بودا را در چشم بودا و فقط خوک را در چشم یک خوک ببینم؟”

فرماندار لی هر زمان که یک تیرانداز مخالف علیه رئیس جمهور مون وجود داشته باشد ، انتقاد می کند.

وی همچنین در آذرماه سال گذشته روز تقاضای “استعفای زودهنگام” رئیس جمهور را برای اعضای مخالف تعیین کرد و گفت: “من فقط روش قدیمی عدم شناخت رئیس جمهور به عنوان رئیس جمهور را به خاطر می آورم ، همانطور که با رئیس جمهور مون روس انجام دادم.

وی همچنین در آن روز از رئیس جمهور مون دفاع کرد و گفت: “هیچ کس نمی تواند دستکاری گناهانی را که هیچ کس مرتکب نشده است مجازات کند.”

در جلسه صبح جلسه مقابله در بیمارستان ، رئیس جمهور جو یک روز قبل از رئیس جمهور مون یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد. “او گفت.

علاوه بر این ، حزب دموکرات به شدت مخالف اظهارات رئیس جمهور ژو به عنوان “سخنی ویرانگر مبنی بر اینکه اگر قدرت را به دست بگیریم ، از نظر سیاسی تلافی خواهیم کرد”.

(اخبار یونهاپ / عکس = تهیه شده توسط استان گیونگی ، یونهاپ نیوز)

[ad_2]