[ad_1]

روز 23 ، گیونگی لی جی میونگ فرماندار گیونگی نیز خطاب به وزارت استراتژی و دارایی گفت: “آیا استفاده از بی قید و شرط کمتر هنگام جیغ زدن برای ثبات مالی اشکالی ندارد؟”

فرماندار لی همان روز در مقاله ای تحت عنوان “ثبات مالی بدون اقدامات مقابله ای در یک جامعه خودکشی جمعی” در فیس بوک ارسال کرد و گفت: “همانطور که جهان سیاست مالی گسترده تری را دنبال می کند ، این افزایش بدهی ملی و حمایت از مصرف و درآمد خانوار را تشویق می کند تا آنجا که ممکن است حیف است که موافق نیستیم. ”

وی گفت: اگر به بدهی خارجی وابسته نباشید ، کسری دولت مازاد خصوصی است و بدهی دارایی خصوصی است. نسل آینده هم اوراق قرضه و هم بدهی را به ارث می برد ، بنابراین اوراق قرضه دولتی دلیل بر افزایش وزن آنها نیست. “اگر می توانید استدلال های پروفسور هاون جون کیونگ ، وزارت دارایی ، حزب مخالف و مجلات محافظه کار اقتصادی را رد کنید ، سعی کنید.”

در فیس بوک ، فرماندار لی مقاله “جامعه برای خودکشی جمعی و ثبات مالی” را که استاد دانشگاه هانیانگ ها جون کیونگ در نوامبر 2017 و ژوئن 2019 به رسانه ها کمک کرد پیوند داد.

در این مقاله ، پروفسور ها گفت: “رئیس صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) از ظاهر جوانان که هنگام سفر به کره دست از ازدواج و زایمان می کشند ، ابراز تاسف کرده است.” ثبات مالی غفلت از خودکشی گروهی به چه معناست؟ وجود دارد؟ ”

“در عین حال ، ثبات مالی خوب کره و رتبه بندی اعتبار ملی قبل از ژاپن و چین فقط یک اثر انتقالی است که توسط تعداد کمتری از نوزادان و تعداد بیشتری از کودکان بومر بازنشسته ایجاد می شود. اگر در این دوره انتقالی حدود یک راه حل اساسی ارائه نکنیم پنج سال ، چه زمانی می توانم این کار را انجام دهم؟ آیا او می تواند این کار را انجام دهد؟ “وی خواستار گسترش سیاست های مالی شد.

تاکنون ، فرماندار لی به شدت از وزارت علوم و فناوری انتقاد کرده است.

در پایان سال گذشته ، فرماندار لی توجه خود را به کوچک بودن کسری مالی کره در اواخر سال گذشته جلب کرد و به هنگ نامگی ، وزیر تجهیزات و اقتصاد دستور داد و گفت: بررسی کنید که این هزینه کم است. ”

با توجه به توزیع هزینه های افزایش تعرفه برای اتوبوس های چند منطقه ای ، وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل و استان گیونگی توافق نامه را لغو کردند و آن را “کشور همه کاره” خواندند و گفتند که این توافق نامه را لغو کرده و بودجه را قطع کرده است.

و در روز بیست و یکم ، هنگامی که نخست وزیر جئونگ شی گون پرسید ، “آیا کشور کشور وزارت تجهیزات است؟” او پاسخ داد که “کره کشور وزارت تجهیزات نیست ، بلکه کشور مردم است.” ”

(اخبار یونهاپ / عکس = تهیه شده توسط استان گیونگی ، یونهاپ نیوز)

[ad_2]