[ad_1]

فرماندار استان گیونگی لی جائه میونگ امروز (چهاردهم) در مورد یارانه ملی پیشین در برابر بلایا گفت: “من فکر می کنم این ایده که اگر شما از حمایت جهانی خود استفاده کنید ، در استفاده از پول عجله خواهید داشت ، شما سطح آگاهی عمومی را نادیده می گیرید.”

فرماندار لی پس از ملاقات با خبرنگاران در مجلس شورای ملی امروز پس از ملاقات با دولت حزب برای پاکسازی منطقه حفاظت از تجهیزات نظامی ، با خبرنگاران دیدار کرد و گفت: “من هنوز هم باید (فاصله اجتماعی) را بلند کنم در مرحله سوم به دلیل مشکلات اقتصادی ، اما آیا آنها آن را مطرح نمی کنند؟ ”

حزب دموکرات و دولت با توجه به وضعیت کرونا 19 قادر به تعیین هدف و زمان چهارمین پرداخت کمک به بلایا هستند ، اما فرماندار برای یک تئوری ملی پرداخت روزانه تلاش می کند.

فرماندار لی تأکید کرد ، “اگر شما مثل این بودید ، آیا با گفتن اینکه 200،000 تا 300،000 درآمد به ازای هر نفر دریافت می کنید ، از دستورالعمل های قرنطینه ای تخطی می کنید؟” و “در واقع نزدیک به ابراز تحقیر نسبت به مردم است. اگر به مردم احترام بگذارید ، فکر کردن درباره آن دشوار خواهد بود.” من کردم.

فرماندار لی گفت: “این یک زمان بسیار فوری و دشوار است. این حسن نیت بود که درمورد” سیستم تقسیم سود تاج “که توسط حزب به پیشنهاد لی ناک یون

وی در مورد بخشودگی رئیس جمهور سابق پارک گئون هی ، از اظهار نظر خودداری کرد و گفت: “من تصمیم گرفته ام که در مورد بخشودگی صحبت نکنم. اکنون حرف خاصی برای گفتن ندارم.”

پیش از این در یک مصاحبه رسانه ای ، فرماندار لی موضع منفی در مورد عفو رئیس جمهور پیشین لی مون باک و پارک گئون هی ابراز داشت و گفت: “اگر کار اشتباهی انجام داده اید که موجب مجازات شود ، طبیعی است که مسئولیت آن را بپذیرید.”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]