[ad_1]

وزیر وحدت لی یونگ گفت: “من حدود 40 صفحه از اطلاعات مربوط به ابتکار اقتصادی جدید در شبه جزیره کره را بررسی کردم ، اما” برنده “نیروگاه هسته ای وجود نداشت.

وزیر لی این یانگ امروز (اول) در رادیو حاضر شد و گفت: “من می خواهم روشن کنم که وزارت وحدت هرگز در مورد ساخت نیروگاه هسته ای در کره شمالی بحث نکرده است.”

بارها تأکید شده است که هیچ محتوای مربوط به نیروگاه هسته ای در “ابتکار اقتصاد جدید در شبه جزیره کره” که در جریان اجلاس بین کره ای در 27 آوریل 2018 به شمال ارائه شده است ، وجود ندارد.

وزیر گفت: “از نظر یک سیاستمدار ، نه یک وزیر ، حزب مخالف چاره ای ندارد جز اینکه فکر کند ،” این به خاطر انتخابات است “.” در حقیقت ، هنگامی که انتخابات برگزار می شد ، حزب مخالف با استفاده از عباراتی مانند باد شمال ، چپ و چپ ، توهین ها را شدت بخشید. “گفت.

با توجه به روابط بین کره ای در سال جاری ، وزیر لی در مورد استفاده عباراتی مانند “روز بهار 3 سال پیش” توسط دبیرکل کیم جونگ اون اظهار نظر کرد و آن را به عنوان “بیان قوی اما عبارتی که ظاهر خوبی دارد به خواست گفتگو “. ”

وی همچنین گفت که اگر روابط بین کره ای بتواند از همکاری بهداشتی به همکاری رفاه عمومی در پاسخ به کرونا 19 برسد ، در این صورت “ما قادر خواهیم بود زیرساخت های عمومی غیر تجاری مانند راه آهن را ایجاد کنیم”.

وی با ابراز نگرانی از اینکه مقامات آسیایی متولی دولت بایدن معمولاً محافظه کار و سرسخت هستند ، گفت: “اصولاً خطوط سیاسی چاره ای جز احترام به مواضع رئیس جمهور بایدن ندارند.” پشتیبانی

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]