[ad_1]

Power Power Seoul ، شهردار Busan Na Gyeong-win ، Oh Se-hoon ، Oh Shin-hwan ، Cho Eun-hee ، Park Min-sik ، Park Seong-hun ، Park Hyeong-jun ، Lee Eon-ju (عکس = یونهاپ اخبار)

نامزد مقدماتی قدرت مردم Na Gyeong برنده Oh Se-hun Oh Se-hun Oh ، Eun-hee Cho و Park Min-sik Park Seong-hun Park Hyeong-jun و Lee Eon-ju (بالاتر از حروف الفبا) در اصلی مسابقه شهردار بوسان.

جئونگ جین سئوک ، رئیس کمیته مدیریت نامزدها ، در جلسه توجیهی پس از جلسه امروز (پنجم) اعلام کرد و گفت: “نتیجه نهایی امروز مهر و موم شده و تحویل داده شد و با مشاهده اعضای مأموریت ، شمارش به پایان رسید.”

نامزد Un-Lee Lee Eon-ju Na Kyong-won 20٪ امتیاز زن اضافی دریافت کرد و نامزد Song-Hong Park با “آهنگ تازه کار” اعمال شد ، که این اطمینان را می دهد در صورت وجود دو نفر سیاسی جدید یک نفر از رقابت اصلی عبور کند. ارقام در مسابقات مقدماتی.

نامزدهای اولیه کیم گونگ سیک ، کیم سون دونگ و لی سون هیون و لی چونگ گو از سئول و کاندیداها لی جین بوک و جئونگ سونگ ها از بوسان حذف شدند.

با این حال ، با توجه به اینکه نتایج مسابقه مقدماتی بر روی مسابقه نهایی تأثیر می گذارد ، کنسولگری کره میزان رأی و رتبه بندی هر یک از نامزدها را اعلام نکرد.

نیروی مردمی از سومین دوره به مدت دو روز نظرسنجی مقدماتی انجام داد که به ترتیب 20٪ از آرا party اعضای حزب مسئول و 80٪ از نظرسنجی های افکار عمومی را منعکس می کند تا نتایج خلاصه امروز را بدست آورد.

رئیس جمهور چونگ گفت که علاقه حزب به انتخابات بیش از هر زمان دیگری است و رأی دادن به یک عضو موبایل حزب بالاترین میزان مشارکت را تاکنون داشته است.

رئیس جمهور چونگ گفت ، “این انتخابات اضافی از اهمیت بالایی در ارزیابی رژیم مون جه چان در پنجمین سال قدرت خود برخوردار است.”

پیش بینی شده است که قدرت مردم در چهارم ماه بعد از طریق یک بحث فردی و یک مناظره مشترک انتخاب شود و مسابقه نهایی در 100٪ نظرسنجی ها برگزار شود ، بدون آنکه از طرف حمایت کننده از پاسخ دهندگان سوال شود

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]