[ad_1]

کمیته مدیریت نامزدهای مردم

نامزد مقدماتی قدرت مردم Na Gyeong برنده Oh Se-hun Oh Se-hun Oh ، Eun-hee Cho و Park Min-sik Park Seong-hun Park Hyeong-jun و Lee Eon-ju (بالاتر از حروف الفبا) در اصلی مسابقه شهردار بوسان.

کمیته مدیریت نامزدها به دلیل نگرانی در مورد تأثیر مسابقه نهایی ، آرا و رتبه بندی هر یک از کاندیداها را به طور رسمی اعلام نکرد.

(سمت چپ ردیف اول) Gyeongwon Na، Sehun Oh، Shinhwan Oh، Eunhee Cho (سمت چپ ردیف دوم) Minsik Park، Seonghun Park، Hyungjun Park، Eonju Lee

به گفته مقامات مهم حزب ، نامزد Na Gong ، O Se-Hong ، جو یون هی ، Shin-Hwan ، Shin-Hwang و Pak Hyung-Jun ، لی یونگ جو و Park Ming-sik بلندترین افراد در بوسان هستند.

در سئول ، نامزد Na در رأی اعضای حزب در مقام اول قرار گرفت ، و نامزد Oh در رتبه بندی اول این نظرسنجی قرار گرفت.

علاوه بر نامزد Na ، نامزد Eon-Jo Lee و Eun-Hee Cho امتیازات اضافی زنان را دریافت کردند ، اما مشخص است که این امتیازات اضافی تأثیری بر ورود آنها به مسابقه اصلی یا حذف آنها نداشت.

در بوسان ، نامزد هیونگ جون پارک هم در آرا party و هم در نظرسنجی های حزب مقام اول را به دست آورد.

نامزد پارک سونگ هون ، یک چهره سیاسی جدید ، فارغ از Track Roookie ، به تنهایی پیروز میدان شد.

پیش از این ، نیروهای مردمی نظرسنجی مقدماتی را به مدت دو روز انجام دادند و از سوم شروع شد ، و به ترتیب 20٪ از آرا members اعضای حزب مسئول و 80٪ از نظرسنجی های افکار عمومی را منعکس می کند تا امروز نتایج به دست آمده را به دست آورد. 5- شما).

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]