[ad_1]

برای اولین بار در سال جدید ، دولت حزب تدابیری را برای تثبیت رفاه عمومی ارائه داد. در سه ماهه اول سال جاری ، ما تصمیم گرفتیم مقیاس صدور گواهینامه های هدیه را در بازار سنتی به 4.5 تریلیون KRW افزایش دهیم و سیاست های حمایت از ایجاد اشتغال را ارتقا دهیم.

خبرنگار کانگ مینو

<기자>

بعلاوه ، حزب دموکرات و دولت صبح روز بیستم یک شورای عالی سیاسی – حزبی را در مجلس شورای ملی برگزار کردند تا در مورد اقدامات مختلف برای تثبیت معیشت مردم بحث کنند.

با ادامه گسترش کرونا 19 ، دولت حزب نظراتی را جمع آوری کرد تا در قرن جدید قمری بر قرنطینه تمرکز کند و اقدامات حمایتی شخصی را زودتر برای تثبیت زندگی مردم انجام دهد.

اول از همه ، قبل از تعطیلات سال نو میلادی ، تصمیم گرفتیم که بر روی تأمین 16 کالای مقدس اصلی تمرکز کنیم تا بحران کرونر منجر به فشار تورمی نشود.

به طور خاص ، برای احیای بازار سنتی ، تصمیم گرفتیم در سه ماهه نخست سال جاری حجم گواهینامه های هدیه را از 4 تریلیون KRW به 4.5 تریلیون KRW افزایش دهیم.

[최인호/더불어민주당 수석대변인 : 지역사랑 상품권 발행 규모를 4조에서 4조 5천억 원 규모로 확대하고 성수품 구매 대금 지원을 2배로 확대하는 동시에….]

علاوه بر این ، برای سال جدید قمری ، ما تصمیم گرفتیم یک کمپین کمک مالی انجام دهیم و اعتبار مالیاتی امسال را به طور موقت افزایش دهیم.

جزئیات از طریق اصلاح قانون مالیات 2021 اعلام خواهد شد.

علاوه بر این ، دولت حزب قصد دارد برنامه ویژه ای را برای حمایت از آسیب پذیرها تهیه کند.

معاون نخست وزیر هونگ نامکی گفت که با توجه به شرایط دشوار اشتغال ، بیش از 700000 از 1040،000 شغل می توانند به طور مستقیم استخدام شوند.

دولت در نظر دارد در جلسه ستاد مرکزی مبارزه با بلایا و امنیت تدابیری را برای تثبیت معیشت مردم از جمله محتوای رایزنی های حزب اعلام کند.

[ad_2]