[ad_1]

شیائومی در کنار تلفن هوشمند پیشرو Mi 11 ، رابط کاربری MIUI 12.5 را نیز معرفی کرد. از ویژگی های اصلی رابط کاربری جدید می توان به رابط کاربری بسیار روان ، حذف همه برنامه هایی که توسط کاربر در سیستم عامل بارگیری نشده و همگام سازی بهتر با رایانه های شخصی اشاره کرد. لازم به ذکر است که این رابط کاربری جدید به عنوان پلی بین MIUI 12 و MIUI 13 عمل می کند که سال آینده معرفی خواهد شد.

برخلاف نسخه های قبلی MIUI ، MIUI 12.5 از محاسبات موازی چند هسته ای پشتیبانی می کند. تاکنون ، همه کارها روی سیستم توسط یک هسته پردازنده انجام می شد. اکنون این فرآیند بین چندین هسته توزیع می شود. در نتیجه ، بهره وری و کارایی انرژی رابط کاربری جدید افزایش یافته است. در همان زمان ، سازنده تغییراتی در حذف برنامه های ذخیره شده در سیستم ایجاد کرده است. از این پس کاربران می توانند به جز 9 برنامه اصلی ، سایر برنامه های دیگر را از تلفن هوشمند حذف کنند.

لیست برنامه های اصلی شامل تلفن ، پیام ، تنظیمات ، ساعت ، گالری و موارد دیگر است. برنامه هایی مانند: با سرویس جدیدی به نام + MIUI ، کاربر می تواند تصویر صفحه نمایش تلفن هوشمند خود را به رایانه ویندوز 10 منتقل کند. این امر به شما امکان می دهد بدون استفاده دستی از تلفن هوشمند تعامل داشته باشید. نسخه بتا MIUI 12.5 در اواسط ماه آینده منتشر می شود.

Milli.Az[ad_2]