[ad_1]

کمیته عدالت قانونگذاری شورای ملی جلسه عمومی تشکیل داد و گزارشی در مورد روند رسیدگی به پرونده نامزد کاندیدای کیم جین واک ، رئیس تحقیقات جنایی کارمندان عالی رتبه دولتی ، تصویب کرد.

در گزارش خود ، کمیسیون قضایی اظهار داشت: “در نظر گرفته می شود که نامزد از نظر خصوصیات ، اخلاق و صداقت لازم برای انجام وظایف دادستان کل کشور به روشی خنثی و مستقل برخوردار است” و “ما با رهایی از اقدامات نامناسب ، کنترل دموکراتیک را به شیوه ای مناسب اعمال خواهیم کرد.” آژانسهای تحقیق دارای رتبه.

با این حال ، دیدگاه قدرت مردم این بود که “ما نگران حرفه ای بودن به عنوان رئیس حمل و نقل هوایی هستیم” ، و می گوید: “بی طرفی سیاسی و عدالت سختگیرانه ، و همچنین صلاحیت ها و توانایی ها مورد نیاز است”.

نماینده کیم دو یوپ ، دبیر کمیسیون قدرت عدالت مردم ، در این نشست گفت: “حتی پس از استماع وزیر امور عامه ، چاره ای نداریم جز اینکه منتظر تصمیم دادگاه قانون اساسی درباره عناصر ضد قانون اساسی باشیم.” من نگران چگونگی کنترل آن هستم. ”

بعلاوه ، سخنگوی حزب دموکرات ، هی ریون پایک پاسخ داد: “من فکر نمی کنم با توجه به شرایط مختلف امکان تصویب قانون اساسی در خلاف قانون اساسی وجود داشته باشد” و “من از شما می خواهم که به هر حال سریع در قانون اساسی تصمیم بگیرید.”

[ad_2]