[ad_1]

از اول ماه آینده ، استان گیونگی تصمیم گرفت 1000000 برنده به همه ساکنان بدهد. با شروع Gyeonggi-do ، حزب حاکم دولت انتظار می رود بحث در مورد پرداخت چهارمین کمک به بلایا را تسریع کند.

این جئونگ-هیون جئونگ است.

<기자>

فرماندار گیونگی ، گیونگی لی جی میونگ ، كه به دلیل اختلاف نظر با حزب دموكرات 10 روز مدیتیشن را پشت سر گذاشت ، طبق برنامه ریزی قبلی ، از پرداخت دوم درآمد ناشی از بلایا به شهروندان گیونگی خبر داد.

حتی با در نظر گرفتن وضعیت قرنطینه ، زمان قبل از تعطیلات سال نو میلادی زمان مناسب برای استراحت ، یعنی زمان طلایی است.

[이재명/경기도지사 : 지금 적절한 대응을 하지 못해서 경제가 손쓸 수 없을 만큼 망가진다면 우리는 또다시 후회할 수밖에 없을 겁니다.]

بر این اساس ، 100000 درآمد به ازای هر نفر از اول ماه آینده به 13.99 میلیون نفری که در استان گیونگی خطاب قرار گرفته اند پرداخت می شود.

برنامه آنلاین از اول ماه بعد شروع می شود ، و برنامه در محل از اول مارس شروع می شود.

رهبری حزب دموکرات ، که گفته بود پرداخت اضافی برای کمک به بلایا زودرس است ، همچنین رسماً از چهارمین ترفیع صندوق امداد در برابر بلایا خبر داد و گفت که این می تواند خسارت مالکان مشاغل کوچک و افراد مستقل را جبران کند.

رئیس جمهور مون جائه این همچنین گفت که یارانه چهارم زودرس است ، اما بیم آن می رود که از دست دادن افراد مستقل قبل از انتخابات مجدد در آوریل نادیده گرفته شود.

چه انتخابی باشد و چه جهانی ، اگر به آن بدهید چه مقدار می دهید ، محتوای اصلی هنوز در مه است.

از نظر منابع مالی ، طرحی برای افزایش نرخ مالیات بر ارزش افزوده مورد بحث قرار گرفته است ، اما این تمایل شدید وجود دارد که افزایش مالیات قبل از انتخابات دشوار است.

با جبران خسارت چهارمین فاجعه ، انتظار می رود که سیستم جبران خسارت بدون برنامه بازگشتی بهبود یابد.

[ad_2]