[ad_1]

بعلاوه ، نام یینگ سخنگوی حزب دمکرات به زودی در تاریخ 26 اعلام کرد که “نتایج تحقیقات رسمی کمیسیون ملی حقوق بشر در مورد آزار جنسی توسط پارک وون ، شهردار سابق سئول را متواضعانه می پذیرد”.

سخنگوی نام با ارسال پستی در فیس بوک ، گفت: “من تمام تلاش خود را می کنم تا اطمینان حاصل شود که توصیه های کمیسیون حقوق بشر به درستی اجرا شده است.”

در حین حادثه ، نماینده نام ، که به انتقال اتهام به شهردار سابق پارک مشکوک بود ، گفت: “این باعث سردرگمی قابل توجهی شد وقتی که من پرسیدم” چه چیزی ناخوشایند است؟ ” وی گفت: من از آسیب رساندن به همه زنان ، از جمله زنان 20 تا 30 ساله ، که علیه آزار جنسی و تبعیض جنسیتی مبارزه می کنند ، یک سازمان اختصاص داده شده به قربانیان و جنبش حقوق زنان ، عذرخواهی می کنم.

وی در مورد آنچه قربانی “شاکی” نامید ، گفت: “مقامات سیاسی سو mis تفاهم و بی اعتمادی ایجاد کرده اند که به نظر می رسد آسیب قربانی را نفی می کند.” من آن را به شما می دهم.

وی گفت: “من با قربانیان همدردی خواهم کرد و به ویژه تلاش خواهم کرد که آسیب ثانویه ایجاد نکنم. تمام تلاش خود را برای بهبود درد قربانیان و احیای زندگی آنها انجام خواهم داد.”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]