[ad_1]

تایید شده است که سوک هیون جون ، فوتبالیست ملی پوش سال گذشته (30 ساله ، تروی) ، که در لیست مهاجران برای خدمت سربازی بود ، چهار سال پیش سعی در تمدید اقامت خود در خارج از کشور داشت.

به گفته جامعه حقوقی امروز (پنجم) ، سومین دولت اداری دادگاه منطقه سوون در روز انتخاب “” اقدام برای ابطال حکم خودداری از تمدید مدت سفر به خارج از کشور “که توسط سئوک هیون تنظیم شده بود ، تصمیمی صادر کرد. -جون علیه دولت نظامی گیونگی.

وی در ژوئن سال گذشته به دادگاه متوسل شد و از اداره نظامی خواست كه رای دولت نظامی را لغو كند ، كه درخواست وی برای تمدید مدت سفر به خارج را قبول نمی كند ، اما دادگاه اول آن را قبول نمی كند.

طبق قانون فعلی ، سیستم اجازه سفر به خارج از کشور برای افراد مشمول خدمت سربازی به دو نوع تقسیم می شود: “اجازه سفر عمومی به خارج از کشور (تمدید شده)” و “دلیل مهاجرت برای اجازه مهاجرت”.

اگر مجوز کلی تحصیل در خارج از کشور یا کار در خارج از کشور را دریافت کنید ، معمولاً می توانید تا 27 سالگی در خارج از کشور اقامت داشته باشید.

برعکس ، اجازه های تمدید بخاطر مهاجرت به خارج از کشور می تواند تا 37 سالگی در خارج از کشور باقی بماند تنها در صورتی که فرد اقامت دائم کسب کرده باشد یا با والدینی که اقامت دائم کسب کرده است ، اقامت داشته باشد.

شناخته شده است که سن معافیت از خدمت اجباری و اجباری ، مانند استخدام نیروها ، 38 سال است ، بنابراین شرایط برای اعتباربخشی بسیار سخت تر و سخت تر از مجوزهای عمومی است.

سوک هیون جون ، متولد 1991 ، نیز در ابتدا با “اجازه عمومی” در خارج از کشور اقامت داشت.

با این حال ، در سال 2017 ، هنگامی که 26 ساله بود ، به دلیل اینکه با پدر و مادرش که اقامت دائم گرفته اند اما اجازه ندارند ، زندگی می کند ، از اداره نظامی درخواست اجازه مهاجرت به خارج از کشور را داد.

ادعا می شود که خود سوک هیون جون کارت سبز ندارد.

در آن زمان ، هنگام بازی در خارج از کشور ، به نظر می رسید که قبل از 27 سالگی (2018) ، هنگامی که مدت اقامت من تمام شد ، سعی در تمدید بازی داشتم.

سئوک هیون جون به تصمیم دولت نظامی اعتراض کرد و دو بار در سال های 2018 و 2019 درخواست دادرسی اداری کرد اما هر دو اخراج شدند.

تأیید نشده است که آیا سوک هیون جون تجدید نظر کرده است یا خیر.

سئوک هیون جون در اوایل سال 2019 به دلیل دلیل “ترتیبات داخلی برای انتصاب” در ایالت مجاز به تمدید مدت سفر به خارج از کشور ، اجازه تمدید موقت اقامت خود را از اداره نظامی دریافت کرد.

این سیستمی است که سفرهای خارج از کشور را به طور استثنایی ظرف 3 ماه اجازه می دهد یا گسترش می دهد تا بتوانید قبل از ثبت نام و بازگشت به کشور خود ، زندگی خود را در خارج از کشور سازمان دهید.

با این حال ، سوک هیون جون تا پایان ماه مارس همان سال که دوره کمک هزینه ویژه به پایان رسید ، به کره برنگشت و در 1 آوریل او یک “بیگانه غیرقانونی” شد.

بر این اساس ، اداره نیروی نظامی سئوک هیون جون را به نقض ماده 94 قانون خدمت سربازی (الزام به سفر به خارج از کشور) متهم کرد و در “لیست پناهگاه های نظامی برای سال 2019” قرار گرفت که سال گذشته منتشر شد.

سئوک هیون جون پس از بازگشت به کره مطابق با قوانین مربوطه مجازات خواهد شد و وی همچنین باید به تعهدات خدمت سربازی خود عمل کند

با این حال ، قانون فعلی راهی برای مجبور کردن مهاجران به کره ندارد و این مشکل به دنبال درخواست بهبود سیستم است.

سئوک هیون جون نماینده “ژورنالیست” فوتبال کره است.

او به عنوان یک حرفه ای در آژاکس ، یک تیم معتبر هلندی در سال 2011 ، با انتظارات به عنوان یک مهاجم با فیزیک و قدرت ، شروع به کار کرد ، اما از آن زمان به ندرت جایی در تیم می گیرد و 14 بار از طریق وام و نقل و انتقالات نقل مکان می کند.

در همین حال ، وی نزدیک به 10 سال است که به کره برنگشته و کار حرفه ای خود را فقط در اروپا ، ترکیه و خاورمیانه ادامه داده است.

تیم ملی الف 15 بازی انجام داد و 5 گل به ثمر رساند.

پس از مسابقه ارزیابی با ازبکستان در نوامبر 2018 ، نام تجاری Taegeuk پوشیده نشد.

وی همچنین در المپیک 2016 ریو شرکت کرد و در مرحله گروهی سه گل به ثمر رساند.

[ad_2]