[ad_1]

سانگ هو وو ، سخنگوی حزب دموکرات ، که در انتخابات شهردار سئول شرکت می کند ، گفت که تا سال 2030 اتومبیل های دیزلی را از مرکز شهر سئول خارج خواهد کرد.

در یک کنفرانس مطبوعاتی که توسط شورای ملی برگزار شد ، وو از وعده “پروژه سبز سئول تا سال 2030” خبر داد و گفت: “ما حق تنفس در سئول ، جامعه 10 میلیون نفری را تضمین خواهیم کرد.”

همراه با “خروج اتومبیل از دیزل” ، ثبت نام جدید اتومبیل های بنزینی ممنوع است و در آینده این طرح تغییر می کند تا فقط خودروهای برقی و هیدروژنی در سئول ثبت شوند.

در همان زمان ، منطقه صدیمون سئول به عنوان “منطقه حمل و نقل سبز” شناخته شده است که عبور وسایل نقلیه با موتورهای احتراق داخلی را ممنوع می کند ، و اعلام کرد که وسایل نقلیه متعلق به دولت و حمل و نقل عمومی نیز به خودروهای بدون آلودگی

علاوه بر این ، ما متعهد شده ایم “راه خنک سازی و تمیز کردن جاده ها” را در جاده ها و سایت های ساختمانی نصب کنیم تا از گرد و غبار ریز جلوگیری کند ، دیگهای بخار خانگی را جایگزین دیگهای سازگار با محیط زیست کنیم ، ایستگاه های هوشمند را جایگزین کنیم و قطارهای قدیمی مترو را جایگزین کنیم.

بلافاصله پس از کنفرانس مطبوعاتی ، نماینده وو از ایستگاه پرکننده هیدروژن در شورای ملی بازدید کرد تا معرفی زیرساخت های زیست محیطی وسایل نقلیه را بررسی کند.

نماینده وو همچنین با اشاره به اینکه شهردار سابق سئول ، O Se-Hong ، قدرت مردم ، از موقعیت “نامزدی مشروط” کنار رفت و به طور رسمی برای شهردار سئول نامزد شد ، گفت: “اعلام مشروط نادرترین در 20 سال تجربه سیاسی من. ”

وی همچنین از سخنگوی شورای ملی An Chul Su انتقاد کرد زیرا وی انتقاد کرد که “رفتار سیاسی تعیین کننده این که آیا مطابق با راه حل مهندسی سیاسی ظاهر خواهد شد ، نمونه بارز سیاست های قدیمی است” و “شهروندان سئول را تحقیر کرد.

وی در پاسخ به سوالی در مورد تأخیر در رای گیری برای وزیر SME ، پارک یونگ سون ، بازیکن تأثیرگذار حزب ، گفت: “فرار از مقاله بیش از یک ماه که می گوید شما کاندید نمی شوید ، مطلوب نیست. ” من کردم.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]