[ad_1]

سانگ هو وو ، نماینده حزب دموکرات ، که برای انتخاب مجدد به عنوان شهردار سئول نامزد شده است ، اعلام کرد که سئول ، نیویورک آسیا را به عنوان یک مرکز مالی جهانی تبدیل خواهد کرد.

نماینده وو در یک کنفرانس خبری در شورای ملی گفت: “پس از بحران هنگ کنگ در سال گذشته ، م institutionsسسات مالی جهانی در تلاشند تا مقر خود را به آسیا منتقل کنند.

وی همچنین تأكید كرد كه “اگر آنها را به سئول جذب كنیم ، مشاغل مالی و مشاغل جوانان با كیفیت بالا كه بسیاری از جوانان آرزو دارند ، تعداد زیادی گسترش می یابد.”

نماینده وو طرحی را برای استفاده از سیستم تنظیم مقررات مالی برای سهولت مقررات مالی ، کاهش مالیات شرکت ها و درآمد به سطح هنگ کنگ و حمایت فعال از صنایع فین تک و عمده فناوری اعلام کرد.

بعلاوه ، با توجه به “جابجایی Sejong” به شورای ملی ، اعلام کرد که با برداشتن محدودیت های ارتفاع در منطقه Seo-Yeouido ، منطقه Yeouido را به یک منطقه ویژه مالی جهانی تبدیل خواهد کرد.

نماینده وو گفت ، “هیچ تفاوتی از نظر حزب دموکرات یا قدرت مردم یا در نهایت یانگ گنگ گودو وجود ندارد” و “ما از طریق تقابل سیاسی رقابت زیباتر خواهیم کرد.” اعتماد به نفس نشان دهید.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]